Najdi forum

Punce, prosim povejte mi je tu še kakšna nosečka ki ima težave s partnerjem. Sem namreč v 16t, prepirava pa se iz dneva v dan. Nevem več, kaj naj. 🙁

jap…
8t, tudi midva, zjutraj, zvecer, uglavnem skos…

Ja in kaj boš naredila? Jaz bi najraje prekinila vezo, ker očitno ne gre

nova
Uredništvo priporoča

tudi jst, ne vem vec.. razmisljam o splavu… ne vem.. dosti imam vsega… se posebej pa ker ne vem, ali je to njegova spet trenutna faza, ker jst nc ne morem delat, ker mi je skos slabo.. pa ti?

Jaz niti slučajno ne razmišljam o splavu. Se vse skupaj vleče že od 2t nosečnosti. Komaj ga že gledam. Koliko si pa stara če ni skrivnost? Jaz jih imam 30 in sem iz Lj. Če ne bo šlo drugače, bova šla pač narazen. Druge poti ne vidim. Ali pa da trpim ob človeku, ki ni zame.

Hmmm, a pred nosečnosjo je bilo pa vse v redu? Mogoče vaju pa samo hormoni dajejo? Saj nočem pametovati, vedve sigurno bolje vesta kako pa zakaj. Če drugače ne gre, je sigurno bolje iti narazen ali narediti splav :((

Jaz osebno za splav nikakor nisem. Ni konec sveta če ženska ostane sama z otrokom. tega je čedalje več.

jaz na začetku nosečnosti svojega partnerja sploh videt nisem mogla,tak mi je šel na živce pa še slabo mi je bilo ves čas.takrat sem šla potem za 2 tedna domov k staršem in je bilo potem bolje,samo kregala se pa nisva ravno veliko ker je on mene nekako razumel,problem je bil samo v tem,da jaz njega nisem mogla videt.potem se je pa vse umirilo okoli 16 tedna in zdej se spet super razumeva.
sam je pa drugo,če imate že od prej težave in ste se že prej kregali,občutljivost v nosečnosti potem to sigurno samo še poslabša.

jaz se z mojim tud non stop pričkam pa sma menda že zmes šla 3 krat narazen. Ma se mi niti ne da več je itak non stop od doma. Jaz sem recimo zdaj dost bolj občutljiva pa bi rada da je non stop zravn mene pa me carta pa po rokah nosi pa ne vem kaj še vse. saj nikjer ni idealno samo mislim, da se vseno splača malo popustit pa počakat na bebico pa to da se hormončki umirijo. Če ni kakega nasilja seveda.
lp

punci, kar mirno kri. če je bilo pred nosečnostjo vse ok, vaju dajejo le hormoni. malo si preberita na netu strani o nosečnosti, pa kakšne revije, pa bosta videli, da povsod to omenjajo – sploh moškim ponavadi svetujejo, naj ohranijo mirno kri, ker znamo biti nosečnice eno obdobje pač zelo težke. Saj se bo vse uredilo, le malo še potrpita!

Problem je v tem, da sva se že prej kregala in gre res vse skupaj samo še navzdol. Ne morem ga več prenašati. Ne morem.

draga malyna

Nisi edina….jst mam iste težave in tako kot pikica 123.
Vendar midva se ne kregava šele sedaj. Že prej sva se, tako, da sem se že skoraj sprijaznila, da greva narazen, sem končno ugotovila, da brez veze trpet ob človeku celo življenje, ki te ne ceni in se grdo obnaša do tebe….za skupaj pa sploh nisva, ker imava zelo različne poglede…
prej sem si želela zanosit in sva se trudila, pa nič… sedaj ko pa ne bi bilo treba, sem pa zanosila…prve tedne je bilo vredu, je bil pozoren in se ni tako jezil name….zdaj je pa vse spet po starem…..
tako, da sem čist obupana, ker ne vem kaj naj naredim….
otroka sem si prej želela, zdaj se pa nekako ne morem veselit kot bi se morala….in tudi jaz razmišljam ali o splavu….ali pa se prepustit času, nočem pa da otrok trpi ob najinih prepirih……ali se potem raziti, ne bi prenesla, da bi bil otrok razdvojen in živel na dveh koncih….
pa pogojev tudi nimam, da bi preživela dva otroka z eno plačo in najemnino za stanovanje…..
splava pa tudi po eni strani ne bi šla delat, ker me bo psihično zvilo,
pa nisem več mlada in ne vem če ga bom potem še lahko imela…..
tako, da sem čist obupana…odlašam z odločitvijo……

Tako, da pri nekaterih res nagajajo hormoni, pri nekaterih je bilo pa tako stanje tudi že prej…..
Tako, da razumem vse po vrsti kako se počutite…..

lep dan še naprej….

Pozdravljena,

ma če se ti res zdi, da pot vodi samo navzdol in res ne zmoreš več… provajta se vsaj pogovorit… če pa ne gre je definitivno boljše, da gresta vsak svojo pot.. ne bosta ne prva na zadnja in kakorkoli bo, naredita tako, da bo za vaju najbolje…

srečno!

Joj, ful mi je hudo, ko to berem.

Midva sva se tudi skoraj celo prvo nosečno kregala. Sva bila kot vojna in mir! Pa me nekajkrat ful prizadel, da bi ga tudi najrajši pustila, ampak sem vedela, da se imava preveč rada.

Po rojstvu se je stanje umirilo in normaliziralo!

Zdaj sem v 13 tednu in zaenkrat še nisva imela kakšnih hujših prepirov. Je pa res, da sva oba zelo eksplozivna in prehitro se potem “pokneva”….

Dajta se pogovorit, povej mu, da tako ne moreš več, on ti pa tudi naj pove, kako on vidi vso stvar!
Želim ti, pa tudi ostalim, da se stanje poboljša, če ne bo šlo drugače, pa je vseeno boljše, da nosečnost preživiš v miru, brez kreganja in stresov, pa čeprav brez njega!

Srečno!

lp

Ženske smo v nosečnosti mal bolj tečne kot ponavadi, vsaj zase vem, da sem včasih neznosna, partnerji pa bi to vsaj nekoliko morali razumeti in potrpeti. Tudi midva sva imela in imava včasih krize, da bi kar najraje šla kak dan nekam, ampak potem se je vedno uredilo. Oba veva kaj si pomeniva in zato uspešno premagujeva ovire. Če tega ni, ne vem kaj bi vama/vam svetovala. Verjamem, da ste se znašle v težkih situacijah, sploh ker je otrok že posredi.

Sem že večkrat slišala, prebrala, da sno nosečnice bolj občutljive.
Nisem vedela, da so tudi bolj tečne, zdaj pa to berem in so menda krivi hormoni. jaz moram rečt, da nisem tečna, še celo bolj umirjeno delujem.
Navzven , sicer me pa znotraj trga, ker ne vem kaj naredit…..
Pnavadi sem bolj tečna in občutliva par dni pred nastopom menstruacije.
Če ne bi zanosila, bi vedela kaj naredit……pač sva predolgo odlašala, oziroma sem bolj jaz in se tega branila, da bi se razšla….
Sedaj v tej situaciji pa res več ne vem, časa je pa samo še čisto malo, dnevi se iztekajo…..mi je pa za znoret zaradi tega…
ne morem več tako živet, ne morem pa tudi nič naredit….

upam, da je pri vas ostalih kaj bolje, da so se razmere kaj izboljšale….

pozdravček

lea06

Ali razmišljaš o splavu lea06?

Kathy

Vse sorte razmišljam, na žalost tudi o splavu in res ne vem kaj narediti….
širši odgovor in moje razmišljanje, bojazni,pomisleke lahko prebereš
v mojem odgovoru včeraj 8.11., če želiš……da sedaj ne ponavljam še enkrat isto….lahko mi tudi kaj napišeš, svetuješ…..

lea06

Hm, nevem kaj naj ti napišem. Sama sem v podobni situaciji, vendar o splavu ne razmišljam. Niti slučajno.

lea06, v katetem tednu pa si?

New Report

Close