Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje prigrizek za v porodnišnico

prigrizek za v porodnišnico

A ste kaj nesle s seboj?
Jaz sem v prvi nosečnosti jedla nazadnje zjutraj, potem sem šla na pregled k ginekologinji, ki me je poslala kar direktno v porodnišnico, kjer sem bila sprejeta ravno v času kosila (ga nisem dobila seveda), rojevala do 9h, v sobo pa so me pripeljali po polnoči….. tako, da sem komaj dočakala zajtrk.
Jaz sem bila tako “švoh”, da še na WC nisem mogla sama, ker se mi je tako vrtelo. Lačna sem bila za umret, v torbi pa ničesar za pod zob :-((((
Sedaj se bom bolje pripravila :-))))))))
Kaj ste vzele s seboj? Glede na to, da naj bi stvari za porodnišnico pripravile prej, si sendviča ravno ne morem narediti:-)))))))

frutabelo;)
Meni so pa zjutraj v porodno prinesli zajtrk (rodila sem ob 5.26)

Pri meni je pa v torbo vedno spadal tudi paket navadnih “Balzen” piškotov. Ampak jaz sem bila tudi naslednje dneve tako lačna, da mi je bila tista zgodnja večerja bolj za malico. Mi je mož vsak dan še kaj prinesel za pozno večerni dodatek hehe. Cimra pa je celo naročila hamburger z obilico ČEBULE na nek Halo pizza in ga šla nato iskat k vratarju. No je bila malo hm posebne sorte, saj je tudi direktno iz porodne šla odpret okno in kadit. Sem bila tako šokirana, da sem ji šele za drugič rekla, da naj hodi kam drugam.

panda

nova
Uredništvo priporoča

Nič,saj pri nas če prideš kasneje te vprašajo če si lačna in ti dajo za jest

Zapakirane stvari: frutabelo, piškote, če ne boš šla v naglici, lahko daš zraven še kakšno jabolko ali celo zares sendvič. Če boš zelo lačna, ti bo verjetno itak vseeno kaj ješ, važno, da je hrana.

Bonbone -takšne in drugačne!!!!

Jaz sem si nesla Snickers, ki sem ga le zalostno gledala se tri dni, saj sem rodila s carskim rezom in ni bilo variante, da ga zmalcam, ker bi bil juhuhu. Navsezadnje sem ga “podarila” mozu… Sama pa vztrajala na tekoci hrani. Bljak.

Toncka

Jaz sem tud sanjala, kako bom pojedla sendvič s pršutom. POtem pa mi sploh ni dišalo nič za jest. PO dveh dneh sem dobila hudo drisko in sem bila vesela, da sem juhico spravla dol.

Ti kar vzemi leibniz ali albert piškote pa velik zavitek, jaz sem bila tako lačna, da se mi je meglilo, še vodo sem dobila samo v umivalniku v wc-ju.
Jedla pa nisem 40 ur – sem izračunala. Pa še to v postojni, kjer naj bi bili prijazni, če bi bili vsaj strokovni bi bilo že super.

Plazma piškote, v primeru, če bi se zgodilo isto kot tebi prvič. Saj nekaj podobnega se je dejansko zgodilo…nisem mogla jest cel dan in v porodno sem šla ob 23. uri, rodila ob 4.00…samo nekako ni in ni bilo lakote…je bilo preveč vsega drugega.
Sicer smo pa v porodnišnici redno dobivali prigrizek -petit buerre piškote in mleko.

New Report

Close