Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Prošnja za sodelovanje v raziskavi

Prošnja za sodelovanje v raziskavi

Spoštovani bodoči starši!

Na vas se obračam s prošnjo za sodelovanje v raziskavi o učenju v partnerskih odnosih na prehodu para v starševstvo.

V svoji doktorski disertaciji bi rada odkrila, kako se partnerji učite v svojem odnosu, ko se vama pridruži še otrok.

V anketi vas sprašujem po pričakovanjih, zadovoljstvu in iskanju informacij.
Anketa je dolga tri strani (zaprta vprašanja).

Ko bo vaš prvorojenec star šest mesecev ali več, bi vas z vašim dovoljenjem ponovno kontaktirala in vam poslala podoben vprašalnik o spremembah, ki so se zgodile v času po rojstvu otroka. Vaše sedanje odgovore bom primerjala z odgovori v drugem vprašalniku in ugotavljala spremembe.

V Sloveniji tovrstne raziskave še ni bilo narejene, zato bodo vaši odgovori pomemben prispevek k raziskovanju tranzicije partnerskega odnosa v starševstvo.

Zelo bom vesela, če pustite vaš elektronski naslov (lahko je anonimen), da vam pošljem vprašalnik ali mi sporočite vaš naslov na moj mejl.

Vsi vaši podatki so anonimni!

Za sodelovanje se vam vnaprej zahvaljujem in vam želim veliko zadovoljstva v partnerstvu in starševstvu.

Nataša Rijavec Klobučar

Prosim, če lahko v sporočilu na moj mejl napišete, kdaj približno (lahko mesec) boste rodile oz. kdaj imate rok …Hvala.

zdravo,

moj mail je [email protected], pa mi lahko posljete anketo. rok imam decembra, doma pa 15 m staro deklico.

lp, ana

nova
Uredništvo priporoča

Mene pa zanima, ali lahko sodelujejo samo prvorodke ali lahko tudi tiste, ki že imamo otroka.

Pozdravljeni,

seveda lahko tudi drugorodke izpolnite anketo.
Prosim le, da mi pri sporočilu na mejl to napišete, ker imam dve anketi.

Bom pa upoštevala pri obdelavi podatkov.

Vse informacije so dobrodošle in vsem še enkrat hvala.

Nataša R. Klobučar

Ga. Nataša. Meni lahko kar pošljete, bom z veseljem sodelovala. Imam ravno veliko časa na razpolago. Mail je zgoraj.

moj mail je [email protected]

PDP 1.10., doma pa imam 2,5 letnika

Pozdrav,

tudi jaz bi z veseljem sodelovala v raziskavi.
mail je zgoraj. Pdp je 23.3.2007.

lp,m

Pardon, brez maila sem poslala.

lp še enkrat

Še jaz se javljam,

Pdp 17.april 2007 ( prvo dete )

moj email: [email protected].

Lp.

PDP imam 13.12., pričakujem prvega otroka, moj email [email protected]

[email protected]

rok :8.1.2007

Z veseljem pomagam.

Moj mail je [email protected], sem prvič noseča, PDP imam februarja.

Mogoče samo še eno pojasnilo.

Najprej vam pošljem eno anketo, ki mi jo vrnete izpolnjeno preden rodite (lahko kar takoj, ko jo izpolnite) in potem se vam oglasim z drugo po preteku šestih mesecev od rojstva otroka.

Hvala vsem za sodelovanje.

Imam 17-mesečnega otroka, PDP za drugega pa 31.12.2006. Moj mail [email protected].

Tudi midva z možem sva pripravljena sodelovati. Noseča sem prvič, PDP 04.11.2006, e-mail: [email protected].

Dum spiro, spero.

Pozdravljeni,

rada bi vam samo povedala, da bom rezultate raziskav objavila tudi na forumu , vendar zal sele drugo leto.

To “dolgujem” ne sam vam, ki ste se in se se vedno odzivate na raziskavo, temvec tudi ekipi med.over.net.

Po pa vesela cimvecjega stevila odgovorov, da bomo lahko spoznanja tudi generalizirali.

Hvala se enkrat vsem in le pozdrav,

Natasa R. Klobucar

tudi meni lahko pošljete anketo na natasa.hr[at]gmail.com

ojla!

pričakujeva prvo dete, PDP 7.11.06

anketo lahko pošljete na: [email protected]

lp,

ewy

lp, ewy

New Report

Close