Najdi forum

Ime Erazem

Spodaj sem zasledila link o asociacijah na katero ime. Meni je zelooo všeč ime Erazem za fantka,ampak toliko ljudi se zmrduje in viha nosove ob tem imenu-čeprav ne vem zakaj, da sem v dilemi, kako bi se otrok počutil s tem imenom. Kaj mislite?

meni osebno ni všeč, ker mi je prva asociacija na tistega kao playboya

Asociacija na film Erazem in potepuh. Ime pa mi je sicer simpatično. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
nova
Uredništvo priporoča

Meni je všeč, mogoče asociacija na Erazma predjamskega in na erazem in potepuh, vendar mi je vseeno ime zelo simpatično. Ne se ozirat na asociacije. Katero ime jih pa nima 🙂

LP Maja

Moja prijateljica ima Erazma. je rekla, da je imela najprej pomisleke glih zaradi tistega znanega E. Pintarja, ampak je rekla če se bo tako znajdel kot on ne bo imela nič proti. Ko sem jaz prvič slišala njegovo ime sploh nisem pomislila na tega tipa.

meni fuul lepo ime!!!

imam bratranca Erazma in od prijateljice enoletnik je tudi Erazem.

Če bi imela še enega otroka in bi bil fantek bi bil 100 % Erazem. To ime mi je blazno všeč. In nimam nobenih čudnih asociacij. Edini Erazem ki mi pade na pamet je Erazem Predjamski.

Ne poslušaj drugih, če ti je všeč.

LP

jaz se vceraj spoznala erazma, krasno ime!

Enako. On mi je čisto mimo.

Kakšno blebetanje – o asociaciah – neumnost, ime je čisto super in pofučkaj se na ostale , v glavnem da je vama s partnerjem všeč, ostali pa bodo itak v vsakem primeru imeli sto pripomb na tvojo izbiro.
Pa lep dan

Krasno ime!!!!!!!!!!!!!

Meni je ime zelo všeč in sem hotla dat otroku tko ime. Pa so me preglasil, čes da to je pa res grozno ime. Zdaj imamo Davida. Če pa bo slučajno še kakšen, bo pa 100% Erazem. 🙂

K Erazmu paše po mojem še Rožle. To sta zares super imena! Kar korajžno!

Erazem je meni prav simpatično ime. Tega fanta s playboya ali ne vem od kod pa sploh ne poznam. Itak se ga čez par let ne bo spomnil več nihče. Aja, asociacija pa mi gre edino na Erazma Predjamskega, kar pa me niti ne bi odvrnilo od izbire.
Meni pa so asociacije kar pomembne – ampak moje, ne od nevemkoga. Marsikatero ime je pri nama odpadlo, ker ga nosi nekdo, ki ima take lastnosti, ki jih resnično ne bi želela za najinega otroka. Ah, to izbiranje imen res ni preprosto, vsaj za naju ne;)

New Report

Close