Med.Over.Net

Nosečnost

Podpora, nasveti in vzpodbudne besede, ki vam pomagajo v trenutkih negotovosti, ko pričakujete otroka. Izmenjajte nosečniške radosti in tegobe.

rahla črtica

Default avatar

Lana

Pozdravljene,

končno sem dočakala to rahlo drugo črtico. Najprej veselje, potem pa dvom, ker se je pokazala šele po 5 minutah in to 3 dni po zamudi M.
No včeraj pa srečam m.sestro moje ginekologinje in sva se zmenili, da mi še ona naredi test in se je po 5 minutah ponovno pojavila čisto rahla črtica. rekla je, da je zelo rahlo pozitivna, kar lahko pomeni, da se pojavi lahko tudi zaradi zamude M. In tudi danes 5 dan po zamudi se druga črtica pojavi šele po 5 minutah in to zelo zelo rahlo.
Je imela katere podobno izkušnjo. In če, kakšen je bil razplet te rahle druge črtice??

Kar nič ne morem delati samo na to 2 črtico mislim. Dobro da je petek.

Lana
Default avatar

nosečka79

Pozdrav, jaz bi kr rekla da si noseča, če se je pojavila tudi druga črtica, potem si noseča. Najbrž je bila vgnezditev kasnejša, in je še manj hormonov. :-) Čestitke. (javi se)

(9t 7/7)
Default avatar

ewy

Odvisno od testa, ki sa ga delala. Pojdi še danes do osebne zdravnice, pa te bo poslala v laboratorij, in dvoma ne bo več. Vikend zna bit dolg :)

lp,

ewy
lp,

ewy
Default avatar

mijaur

moja rahla črtica se je sicer pojavila 5 dni pred M (ponovno bom delala test v nedeljo), ampak jaz sem imam za nosečo - pozitivno mišljenje.
jaz mislim, da se ne bi prav nič pokazalo, če ne bi imela vsaj malo nosečniških hormonov.
tukaj sicer berem vse mogoče variante, ampak v glavnem naj bi bilo takole, če je črtica, potem je nosečnost. gotovo bo čez par dni močnejša. najbolj pa je, da gre še na pregled krvi, ki bo pa zagotovo pokazal, kaj je na stvari.
veliko sreče in čim prej zelo močno drugo črtico ti želim.
Default avatar

Kjara

Lana, ni važno kako močna je bila črtica, važno je, da se je pojavila. Moja je bila tudi rahla, pa sem šla čez eno uro pogledat v smetnjak in ugotovila, da je postala temna in čisto vijolična. 100 % si noseča. čestitke. LP
Default avatar

HOPE79

Pozdravljena Lana,

Jaz tudi mislim da si noseča! ČESTITKE!!
Meni se je zgodilo podobno. Test sem naredila ko mi je menstra zamujala 2 dni. Kupila sem Clear blue in pokazala se je rahla črtica, sicer takoj, ampak res rahla. Drugače sem pa že čutila da sem noseča. Potem sem šla kar v zdravstven dom v laboratorij in dala vodo, takrat sem pa zvedela za 100%.

Jaz predlagam vsem, da če kupujete teste takoj ko zamuja M, potem kupite Clear blue ker je za moje pojme najboljši in najzanesljivejši, seveda pa tudi najdražji.

LP
Default avatar

karlica

Pri meni je bilo isto,dvakrat sem naredila test in dvakrat je bila komaj vidna druga črtica.čez nekaj dni sem šla v labaratorij kjer so mi potrdili nosečnost.
Default avatar

nosečka79

Oj HOPE79, mene pa zanima če si 79 letnik, če smem zvedet? :-) Pa od kod si, jaz sem iz okolice Po.
Pozdrav vsem.
Default avatar

Lana

No zdaj sem šla pa še CB kupit, pa se je naredil +. Tko, da zdaj bom optimistično "naravnana" in upam, da je to to.

Lana
Default avatar

HOPE79

Ja nosečka79 sem letnik 79. Sem iz Ljubljane, natančneje iz Bežigrada. A ne kok smo mlade :-)))
Default avatar

aria

Čestitke!
Tudi meni se je pokazala rahla črtica, pa je beta hcg potrdil nosečnost!

Torej se bova verjetno večkrat brali tu na forumu :)

Še enkrat čestitke in zdravo nosečnost!
Default avatar

Zmaga+

Čestitam. Dobrodošla med nami.
Default avatar

nosečka79

Ja res je. :)) vse najlepše vsem
Default avatar

Azzurra

Moja "rahla crtica" pride na svet cez 4 tedne!