Najdi forum

čudni znaki

Lepo pozdravljene!

Imam zelo čudni občutek, počutim se čudno, slabo mi je, bruham, čeprav sem tri dni pred menstruacijo. Nikoli se nisem počutila tako čudno, utrujena sem, spahuje se mi, slabo mi je, nimam apetita. Sicer me malo špika v spodnjem delu, tako kot da bi hotela menstruacijo dobit. Samo zakaj se tako slabo počutim, vrti se mi, slabost, bruhanje.
Jutri zjutraj bom naredila test nosečnosti. Ali je imela kera kakršne koli enake znake, kot jih imam jaz?
Sicer pa upam, da bo jutri test pokazal pozitivno.

lep pozdrav

Resnično bi rada kakšen odgovor, lep pozdravček.

jaz sem pred izostankom mestruacije umirala od utrujenosti, bila strašno lačna in vse telo me je bolelo. če gledam nazaj, se je zdelo kot hud PMS, je bla pa nosečnost :))) če si za, pol sporoči, kako bo. pa lepo noč:)

nova
Uredništvo priporoča

Kr ne morm spat, veliko razmišljam o tem, no bomo videli zjutraj, bom naredila test. Upam, da bo pozitiven.

danes sem naredila test s CB in je ta negativen. Menstruacijo bi morala dobit šele v petek, a mislite, da je bila vsebnost hormona premajhna?

Upam za te, da ni vse skupaj povzročila prevelika želja po plusi.

Imam prijateljico, ki je 2x imela slabost že pred izostankom M. Mogoče bo pa res!:)

Mojca, mogoče je za test res še prezgodaj (za znake pa tudi). Mogoče imaš kak virus…jaz sem ravno tako imela pred vsako M polno znakov…ko pa sem zares zanosila, pa popolnoma nobenega! Vseeno držim pesti, da boš kmalu srečka nosečka!

Moram priznati, da sem kr razočarana. Ne rata in ne rata. No zdaj pa bom nehala razmišljati o tem in kar bo bo. Upam, da bom tudi jaz kdaj srečka nosečka . hvala za odgovore in lep dan vam želim

Mojca živjo!

Naj ti povem, da sva se z možem trudila leto in pol (kar je v primerjavi z ostalimi relativno malo). No marca, ko pa sva mislila, da bodo vse preiskave in tableti itd. pomagale, pa zvem, da imam začetno stopnjo raka na materničnem vratu.

Si predstavljaš kako se nama je svet zrušil. Najprej tolko časa nič – menstruacija je kar prihajala in prihajala… nato pa to.

G mi je takrat rekla, da imam v začetku aprila biopsijo in zato ne smem imeti spolnih odnosov, dokler ne vidimo 100% kaj se dogaja. In res sva z možem imela abstinenco do 4.5. – dne, ko sem dobila rezultate. In glej no glej. Ginekologinja ni mogla verjeti kaj vidi. V meni je raslo 8 tednov staro bitje. K sami sreči so bili rezultati biopsije negativni in zato je bila diagnoza raka ovržena.

Kaj ti želim povedati – takrat ko boš najmanj pričakovala se bo zgodilo.

Sicer pa nikar ne obupaj. Tudi sama ne vem kaj in kako bo v prihodnje, ampak upam na najboljše. Pri 8t sem namreč zvedela, da bi morala biti dvojčka, pa je eden žal odmrl.

Kljub žalosti se vedno najde žarek upanja, ki te pelje dalje. Tega žarka se oklepam z obema rokama in srčno upam, da bo jutri (12t) ko imam pregled vse OK in da je moj mali v meni našel tisto kar potrebuje za nemoten razvoj.

Lp vsem.

želim ti vse najboljše. lep sončen pozdravček

New Report

Close