Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje kopanje b bazenih pri 16.-17. tednih

kopanje b bazenih pri 16.-17. tednih

Vem, da je kopanje dovoljeno, pa bi rada vaša mnenja in izkušnje glede kopanja v bazenih v nosečnosti. Ali ste se med nosrečnostjo kaj kopale, ali samo v morski vodi ali tudi v sladki (mislim na bazene), kakšne imate izkušnje in zaupanje v bazene na Hrvaškem, ali imate kako konkretno priporočilo, kje so bazeni na nivoju, da ni bojazni za nosčnice. Lepo prosim za kakršnakoli vaša mnenja.

Jaz sem se kopala v enih od slovenskih toplic v 21 tednu samo na začetku ene 3x – ker so tamkajšnji zdravniki odsvetovali zaradi vsebnosti ogomno bakterij, ki so v bazenih. Lahko namreč pride do vnetja, tako, da se potem nisem več, ker sem že tako podvržena vnetjem.
Morje pa kot vem ni problem,… tam lahko – bolj kritični so res bazeni.

lp, M.

nova
Uredništvo priporoča

živjo,
jaz sem v 7m in plavam vsaj 1x tedensko v LJ na Kodeljevm in mi ni hudega:), čeprav sem se dokaj bala. Moram reči, da so me posti od Pušenjaka dokaj pomirili. Najbolj všeč mi je tisti, da če bi bili bazeni tako zelo umazani, bi jih verjetno že zaprli …nekako zaupam. Če bi šla pa na Hrvaško … no, jaz ne bi šla v njihove bazene, ampak to je bolj moja omejenost, mogoče no. Bi šla pa na morje, to pa ziher. Morje je pa res lepo tam doli:)
Pozdravčka in veliko plavanja.

New Report

Close