Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje kdaj boljše počutje?

kdaj boljše počutje?

Po katerem tednu se vam je izboljšalo počutje? Mene pri 9 tednih še vedno daje velika utrujenost in zaspanost.

Jaz sem se veliko bolje počutila po 12 tednu. Takrat je bilo konec slabega počutja, energije sem imela toliko, da bi šla tudi na Triglav, če bi mi kdo rekel. Zdaj sem v 29 tednu in moja energija že nekoliko pojenja – trebuh raste, hitreje sem utrujena,…
Lp, želim ti lepo nosečnost in čim boljše počutje!

po 14 t!

Po 15t.

po 12t je vsaj pri meni full boljše, lp

Po 16 t, prej pa je bilo kar hudo.

Mene pa ne daje tipična utrujenost, ampak slabosti z bruhanjem. Pa ponoči izredno težko spim, vsak dan sanjam večinoma grde sanje, zbujam se zaradi slabosti. Skratka… Upam, da bo čez 14 bolje.

11 3/7

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Šele po 13.

kronična utrujenost me je minila šele po 2tedenskem počitku nekje po 17em tednu. so pa zato sredinski meseci toliko lepši….

Sama sem se boljše počutila v četrtem mesecu!

Biba 36t

Po 9t dosti manj slabosti, sedaj samo čakam da se energija povrne.

11t

tudi jaz v 11. tednu se cakam na mojo energijo:-)
Casa, da se pojavi, ima se par dni, ker moram v ponedeljek nazaj v sluzbo…

Ko je bilo tocno 14t se je moje pocutje za 100% izboljsalo!

Žogica nogica pa je toliko noseča kot jaz. ZM 18.12.2005.

New Report

Close