Najdi forum

dr. Stražarjeva

Mal se ogrevam, moram zamenjat svojega g., želim si pa tako, da pregled nebi bil pregrob, ker sem bolj trda kot ne na mizi, pa povejte kako spremlja nosečnost, ali tut kdaj pregleda vaginalno???? mene moj g. v prejšni nosečnosti ni, zdej pa tle berem, da ene ja, dugi ne, v Kranju me moti, ker čakaš tut po 3 ure, kaj zdaj???

Ali te motijo preggledi pri Stražerjevi ali bi rada šla k njej?

bi šla rada k njej

nova
Uredništvo priporoča

Čim dlje od nje……sem skoraj izgubila otroka zaradi nje.Pri njej je velik problem alkohol…Jaz sem jo zamenjala,sedaj hodim k Savi Rant Hafner v ZD Škofja loka.

Meni je vodila dve nosečnosti – drugo so spremljale nenehna vnetja. Zelo sem zadovoljna z njo.
Pri njej ni nobenega čakanja v laboratoriju, saj vodo in kri oddaš kar pri njej.

Vaginalno pregleda le na začetku, kasneje ne več, se mi pa zdi, da bi bilo dokaj neprijetno, če bi to delala.

Le z ultrazvoki je bolj kot ne škta – opravi 3, če je vse v redu, drugače pa tudi več.

Jaz ne bi šla nikoli v Kranj, sedaj, ko me je ona razvadila.

Raje ne… Ne samo jaz, ogromno kolegic podobno misli. OK, če je s teboj vse uredu, potem je fajna, če imaš probleme, čim dlje od nje! Pojdi raje v ZD v Šk. Loki ali kam drugam.

Tudi jaz sem jo zamenjala. Ne hodim več k njej.

ojoj, kaj naj sedaj, ne morem se odločit, rabm pa nežno, prijazno in sevede strokovno, v poštev pa pride Kranj ali š.k.-pomoč prosim

Pojdi k dr. Igličarjevi v ZD Škofja Loka. Naročajo po urah, tako da skoraj nič ne čakaš.
Problem Stražarjeve je, da noben problem ne vzame dovolj resno, Igličarjeva pa takoj, ko vidi, da ni več v njeni kompetenci ali pa je kaj sumljivo pošlje naprej.
Vsako nosečnost pa se na začetku vodi vaginalno, ker je plod še premajhen, da bi se videl skozi trebušno steno. Je pa Igličarjeva čisto nežna pri pregledu.

Jaz imam dr. Podlipnikovo v Kranju že vsa leta in tudi sedaj v nosečnosti, ker so mi jo vse prijateljice, ki so donosile pri njej, pohvalile. Pa tudi nimam slabih izkušenj s čakanjem. Oddaš vodo in kri v Lab., se prideš stehtat in potem ti sestra dokaj točno pove, čez koliko časa boš na vrsti, da greš ta čas lahko kam ven posedet…
Pa UZ mi je do sedaj vsakič naredila, to je do 22 tedna že 6x.(na začetku smo ponavljali, ker je bil sonček še premajhen…)

Ojla

Sem jo imela in sem jo menjala – sprva zato, ker sem se selila precej daleč stran iz Šk.loke, danes bi pa to ponovila še prej, če bi vedela, da …. pri njej je bilo vedno vse v najlepšem redu. Ob zamenjavi G pa takoj vnetja, glivice, vnetje, vnetje…. Sedaj vse OK, samo ko pomislim, kaj vse bi se lahko z mano dogajalo (oz. se je sigurno že) v času njenega “skrbstva” in da nikoli ni nič opazila, pa ni za govorit. Kaj pa vem…jaz je ne priporočam!

Pojdi k Igličarjevi, zanjo sem slišala same pozitivne stvari!

LP

kar daleč proč od nje,jaz vem da sem zaradi nje že veliko prejokala,pa tudi mnogo drugih.Ko sem šla od nje je bila zelo slabovoljna(takrat je pila zdaj menda ne več)in enkrat sem nanjo naletela v porodnišnici Kranj ko sem imela ss.Lahkose predstavljaš kako je delala z menoj-živa groza.Tega ne privoščim nikomur.tudi veliko žensk je pri njej zbolelo za rakom,ker jih ni jemala resno,pa menda sploh ni oddajala brisov.Dr.Igličarjeva je zelo dobra,nežna vse pove,če imasš težave te tudi počaka po delavnem času,ima ultrazvok,ctg,zelo se trudi za vsako posebaj,a tudi ti moraš pokazati dobro voljo za njena navodila.Ampak ne vem če sploh še vpisuje nove paciente ker ima gužvo.Danes delajo pop. ostale dni pa dop.tel.045020053

Dr. Stražarjeve ne priporočam. Sem slišala že take zgodbe, da me je kar groza.
Sama imam dr. Igličarjevo in je super. Res same pohvale. Imela sem en kup problemov, pa se je zelo zavzela.
Dvomim, pa da še naročajo, ker ima veliko gužvo.
V ZD Šk. Loka delata še dr. Hafnerjeva in dr. Fazarinčeva.

Kaj pa dr. Virantova v Kranju. Jaz sem pri njej. Je strokovna mlada zdravnica (slišala od njenih kolegov zdravnikov), je nežna in se ti posveti. Mogoče je pa to prava izbira. Dela pa ob četrtkih.

LP,

no takole punce,
zdi se mi, da prav grdo govorenje čez ginekologinjo, ki ima za seboj že veliko delovnih izkušenj ni na mestu.
res je, da se govori veliko stvari o njej, ampak vsi smo samo ljudje,
ravno tako zmotljiva je lahko dr.xxx ali dr.yyy
pri njej sem že deset let, imela sem hudo vnetje jajčnikov, na bolniško me je poslala za tri tedne, zelo se je zavzela zame
imela sem vnetje bertolinijeve žleze in vse se je uredilo
ko sem jo prosila, da mi predpiše klomifen, ker nam ni uspelo devet mesecev zanositi, mi ga je predpisala in sedaj smo v šestem tednu
ne glejte na zdravnike tako črno belo, ker ne vem če ste strokovnjaki, da kar nekaj ocenjujete, mogoče je res že utrujena od vsega, samo , če bi bila tako slaba, ne vem če bi imela 5000 pacientk
kar se tiče alkohola, ne obsojajte, kje ste to pobrale ne vem, življenje je res nepredvidljivo, jutri ste lahko ve tiste, ki boste bile boj s tem, vsi smo šibki
lp

Sori, če je tako dobra, zakaj si jo pa morala sama prosit za Klomifen??Dober G ga sam predpiše brez sugeriranja pacientk.

poglej,

1.spoštujem vsako mnenje, jaz sem povedala svojega, najbolj me je ujezilo ko širite, da je “pijanka”, oprosti, prvič stvar je delikatna in tista ki je to izjavila, naj se podpiše z imenom in priimkom, če upa; obtoževati nekoga, da je alkoholičar, tudi na forumu, mi na misel ne pride, kot drugo pa je kot sem rekla na žalost tega veliko, v takšni družbi živimo in tako malo je treba in si že lahko na tisti strani, bi bila vesela da o tebi javno to pišejo?

2.glede klomifena – večina g. ga predpiše po enem letu truda, jaz sem pač neučakana in sem ji rekla če je možno, da ga mi predpiše že preje – in ga je

3. moja mami in stara mama, obe sta njeni pacientki
stara mama je imela raka na maternici pred petnajstimi leti in če bi bila ga.Stražar tako nestrokovna, danes naše mame ne bi bilo
mami je imela lani kup težav – klimakterij – zelo se je zavzela zanjo in sedaj je vse ok

je pa res, da je realna, ne panicira in ne plaši

smo zelo mehkužna generacija, včasih so ženske iz travnika prišle domov in rodile v domači izbi, danes pa iz tega delamo take scene, kot da to ni naraven proces

vsaka informacija okrog zdravnikov je ok, vendar obtožbe na podlagi ničesar, so pa obsojanja vredne – za v kakšen “Direkt” so pa dobre

Dr.Strazarjeva je zelo dobra,ce je tudi s tabo vse ok…pri njej mi je bilo vsec tudi to, da je bilo vse na enem mestu…ampak…zaradi njene povrstnosti spadam tudi sama med tiste nesrecnice,ki bi kmalu izgubile svojega otrocka. Zaradi boleci,ki so se s tedna v teden stopnjevale me je le mirila, da pac to sodi k nosecnosti…sele ko sem ji dopovedala,da otroka ne cutim vec, me je vsa nejevoljna poslala na ctg…zraven se mi je rezala,ces, da bom ze videla, ko pa tako pretiravam…ni minilo par ur, ko sem lezala v operacijski,saj so mi morali narediti cr, ker otrok ni imel vec pulza…

Skratka taksno g si ne zelim niti sedaj,ko je vse ok, se manj pa,ce bi bila ponovno noseca…

Je že res da ma vsaka svoje mnenje – samo to je pa preveč!!!
Ali veste da je bila izbrana za naj ginekologa leta 2004? Najbrž zato ker je dobra!
Sicer pa vsi smo ljudje in vsi se kdaj zmotimo.
Sama imam z njo dobre izkušnje, glede na predhodnjega gin. iz KR porodnišnice.
Imela sem že cel kup gin. težav, pa operacijo…v glavnem se je zame zelo zavzela. Tudi sedaj v nosečnosti ko sem imela težave me je takoj poslala naprej.
Zame je dobra ginekologinja!

Oprosti Manček, meni je Stražarjeva govorila vedno vse O.K., super, krasno in oh in sploh…. nobenih problemov sploh… skratka zame je bila super gin.!
Zamenjala sem jo. Zakaj? Ker sem slišala različne zgodbe. In to od nekoga, ki jo zelo dobro pozna (oz. jo je poznal, zdaj verjetno nima več kontaktov z njo). Čudne zgodbe, res. Poznam tudi žensko, ki je izgubila otroka zaradi nje. Upam si to trditi, ne bom pa napisala imena in priimka te ženske. Ne bi jo rada izpostavila. Da o brisih ne govorimo, ker ji kar nekaj ni šlo naprej…
Prepisala sem sem k dr. Igličarjevi. In na prvem pregledu pri njej me je skoraj vrglo s stola. Imela sem okvaro maternice, tako da sem morala opraviti celo operacijo. Prej – pa vse O.K., krasno,… Dobro, ni bila katostrofalna napaka dr. Stražarjeve, ampak vseeno… lahko bi to opazila že prej na vsakem pregledu. Kaj je gledala, ne vem…
Misliš, da si vsi zmišljujemo. Ja, tudi dr. so samo ljudje, prav imaš, ampak če je pa tako površna in nestrokovna, da že vsi o tem govorijo, potem nekaj drži, kajne?
Preveč vem o njej – preverjeno – da bi lahko drugače pisala!

New Report

Close