Najdi forum

barva urina

Pozdravljene!

Zadno M sem imela 13.6, torej bi mogla nekje zdaj dobiti M. Ker me je ze zelo zanimalo ali je ta mesec uspelo ali ne, sem danes zjutraj naredila test, ampak na zalost ni pokazal 2 crtici. Pri vsem tem pa me moti barva urina. Pred 2 mesecama ko sem bila noseca sem imela oranzkast urin-sledil je s.splav. Pejsnji mesec nisem zanosila ampak sem bila radovedna in ko sem delala test jebil zelo rumenkast urin. Danes zjutraj pa spet oranzkast urin. Vem da testi lahko kazejo lazno negativno.
Kako pa je to bilo pri vas?

Hvala za odgovore!

Se nekaj! Zdaj v roku ure in pol se je tester malo spremenil. Vem da pise da je tester po nekaj casa neveljaven, pa vendar: kako se lahko spremeni tako da cez nekaj casa zaznava ta hormon, ce ga v resnici ni?

Po mojem, da barva urina nima neke veze s tem, ali si noseča ali ne.
Če nisi sigurna, da test kaže prav, je najboljše opravit še en test. Boš najbolj vedela.

Nobene spremembe barve urina pri nosečnosti.

A si morda rdečo peso ali pa kako zelo obarvano sadje jedla?

Ne, nic kaj takega nisem jedla. Zanimivo je da sem samo 2x imela oranzkasto, drugace imam rumenkasto. Ne vem, sem mislila da je kaka povezava.

hej, tudi meni se je zdel urin v nosečnosti (splav zaradi nepravilnosti v 12. t) temnejsi-bolj oranzkast in močnejšega vonja. Tudi jaz vedno gledam, kako in kaj z urinom. je pa res, kot so napisale, da tudi hrana in pijaca dela svoje.
javi, kako in kaj. tudi moja zadnja m je bila 13.6., ampak jaz pričakujem komaj v sredo, četrtek novo…

No, pri meni ni bilo nikoli kake na oko opazne spremembe.

Bom javla- upam da pozitivno!

New Report

Close