Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Pregledi v nosečnosti-pogostost??

Pregledi v nosečnosti-pogostost??

13.6. sem imela pregled (nič ultrazvoka) pri ginekologu, ko sem bila noseča 27 tednov in 2 dni. Na nov pregled me je napotil čez 5 tednov (19.7.) , torej ko bom noseča 32 tednov in 3 dni (dobila sem napotnico za laboratorij za kri in vodo), prav tako mi je dal datum za še pregled čez 3 tedne (8.8.05), torej ko bom noseča 35 tednov in 3 dni. takrat pa bo baje delal ultrazvok in pregled vode, ker imam problem z bakterijami!

Ali je to noramalno da me je naročil šele čez 5 tednov , torej ko bom noseča že 32 tednov?? Kakšne izkušnje imate ve?

AZ SEM BILA TUDI TA TEDEN PRI GINEKOLOGINJI( NOSEČA 28 TEDNOV) IN ME JE NAROČILA ČEZ 1 MESEC. PO MOJE JE TO NORMALNO.
LEP POZDRAV

Podobna pogostost naročanja (nekje na 5 tednov). V zadnjem mesecu pa pogosteje.

nekje na štiri do pet tednov, je skoraj ustaljena praksa tudi pri moji g., razen potem tik pred koncem oz. tik pred PDP-jem, ko mi je delala CTG na dva dni… :O)

lp

MCMLXXIV

Jaz sem imela predglede ves čas na 4 do 5t, potem pa me je v 35t naročila čez 14 dni, v 37t pa čez en teden, tako da mislim da bo zdaj na en teden do pdp.

lp

Tudi jaz sem jih imela na 5 tednov. To je ustaljena praksa (če nimaš kakšnih problemov).

LP
Briar

Jaz mam preglede skoz na 4 tedene razen sedaj ko sem noseča 27 in 2 dni (danese 28.6.) me je zato ker je vse kul in gre na dopust naročil šele 8.8..Če bo kaj narobe pa kar k dežurnemu (nič gibov, voda odteče ali popodki). Jaz mislim da je to čisto v redu po 34 tednu pa sem pri prvem hodila na 14 dni in mislim da bo sedaj podobno.

Nič sekirat glede pogostosti pregledov,poslušaj sebe in svojega otročka. Če ti šesti čut ne da miru pa pojdi na pregled kljub temu da nisi naročena magari h kermu drugmu.

New Report

Close