Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje beli tok??? in bolečine

beli tok??? in bolečine

Živjo drage nosečke!
Sem v 36t nosečnosti in me že ene 4 dni boli trebuh kot pri mestruaciji ampak samo takrat, ko potem opazim(na wc papirju) belo zadevo,sluzasto je bolj ali manj bela oz. nekje je res čist bela nekje pa ne-prozorna.ma saj več nevem tolk sem zatežila.a je to mogoče za jutrišnji obisk pri ginekologu mi pa tudi itrdeva trebuh kakšen dan bolj včasih manj.
hvala vam in se imejte

mirra

OJ A TUDI TI IMAS TE PROBLEME….
ves sm ravno hotela odpreti temo pa si me prehitela…

vceraj ponoci in vceraj cel dan me je tako dol tiscalo pa bolelo da sem imela tak obcutek da bom ravnkar stresla vn- po domace povedano… trebuh mi je nenehno otrdeval tako da sem se ze ustrasla da se je ze zacelo….beli tok se me je prjel poleg tega pa sem pomoje fasala hemeroide…nevem… ko grem na blato me pece in ko sem se obrisala me je nekako zaskelelo in sem pogledala in opazila svezo kri….me pa na case pece in skeli- neznam opisat-…

noseca sem 34 t in imam obljubljen- na zalost- prejsnji porod- zacetek junija…

ja G jutri lahko omenis oz. ji poves ampak pravijo da je beli tok v nosecnosti cisto obicajen pojav, glede otrdevanja trebuha pa – mislim da so to lazni popadki, cimvec pocivaj, drugace bo detece prej prijokalo na svet…
sicer sedaj ni vec nevarnosti, saj imajo otrocki v tem casu ze razvita pljucka- tako je meni povedala G prejsni teden…lp

ja tudi jaz imam od takrat probleme z hemoroidi ampak te lahko krotim ta bolečina je pa tako zoprna ,glih tolk da boli.
drži se

mirra

bova ze….. saj nimava vec veliko ne?? ::)) lp

Tudi jaz sem z zelo močnim belim tokom in trdim trebuhom – sem pa v 37 t.
Spodnje hlačke moram kljub vložkom menjati 2 na dan. Se mi zdi, da sem vsa sluzasta (če se lahko tako izrazim). Tudi jaz komaj čakam da bo mimo.
lp

Tudi mene muči beli tok, otrdevanje trebuha, noge mi zatekajo, tako, da mi je na pregledu v ponedeljek rekla, da če naslednjič pridem taka na pregled me bo poslala v bolnico in sedaj se držim diete- sadje , solata in voda pa vsak dan vzamem kalcij, magnezij, železo in c vitamin, pa seveda počivanje. Zanimivo pa je, da mi zateka samo leva noga in to tako ,da ne morem obuti nobenih čevljev več. hemoroidi pa so mi itak ostali še od prejšnjih dveh nosečnostih in zato jemljem c-vitamin, ker zelo mehča blato in je sedaj kar znosno. Komaj čakam, da mine še teh nekaj tednov. da se bom lahko spet normalno premikala……lp M 36.teden

Hoj vidim oz berem, da imamo kar vse ki smo tako blizu podobne probleme, jaz sicer rešujem prebavo z olivnim oljem in namočenimi slivami na tešče pa moram reč da kar gre, drugače pa se tudi komaj že premikam nonstop sem utrujena,beli tok in otrdevanje trebuha je nekaj vsakdanjega, danes imam pregled pa bomo vidli kaj bo rekla. Drugače pa upam da bo čimprej za nami, tudi če je kak teden prej nič hudega pa se beremo
LP Meli

Bliza se ti odlocilni dan

da vsem nam::)) in kmalu bomo drzale nase ljube srucke v rokah…. komaj cakam da spoznam to malo moje bitjece:)

Heloo,mamice in nosečke

Ampak res upam da se mi bliža oz. se nam takoimenovani dan D evo spet mi otrdeva trebuh, že od včeraj zvečer.
Grem kar počivat je tako lepo ležat.
A ste kaj nore na sladoled v Tušu majo eno akcijo 3 litre.Joj kolk je dobr.
Pa ve????

mirra

mirra tudi jaz se sladkam in ze preseravam s tem sladoledom…..kar nekako ga nemorem nehat jest….
ceprav ni tako toplo meni neznosno pase in sem predvcerejsnem obvezno mogla od doma v trgovino samo po sladoled…..moj se mi pa samo smeji- pa na mojo sreco ne mara tok sladoleda- ga je vec zame::))

ja drugace pa cokolada, sladoled, palacinke z nutelo, pa mlecni gres s kakavom so pri meni vec ali manj vedno v izobilju….- nevem zakaj ampak …..moj mi prav da sem zmesana ker bi lahko pomoje sam od tega zdj zivela:)

kaj pa vam ostalim- tudi noro pasejo kaksne stvari??

Brez nutele mi živeti ni! haha
malo heca in dosti resnice. če zjutraj ne pojem namazan kruh z ogromno količino nutele potem sploh nisem taprava!
Samo potem pa kislina -groza!

Pozdravček in poskušajmo uživati še v zadnjih tednih.

Pobožajte svoje bušije

Pika-poka, 37 teden

Joj punce mene je drugač tek čist minil, ampak sladoled zanj je vedno prostor v mojem bušiju.:) Zredila sem se za skoraj 30kg tako da je bil že čas da me mine volčji tek-hahahahahahah.
Ampak vse je blo grozno dobro njami.Imela sem obdobje 14 dni ko bi vsak popoldan popila kozarec dobrega rdečega vina in sem ga. Groza mož me je kar gledal ampak sem ga morala mešat z kakšno multisolo joj kako mi je to pasalo.Potem pa kot bi odrezal ničveč.Aha pa še to zdaj imam ofenzivo na kumare v solati z nav. jogurtom pa paradižnik in papriko v solati. Joj saj ni čudno da sem se tolk zredila.
Eh bo že.
Lep vikend

mirra

New Report

Close