Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje OJLA,JUNIJ NA PLANO!!!!!!!!!

OJLA,JUNIJ NA PLANO!!!!!!!!!

OJLA!
KO PREBIRAM KDAJ BOSTE RODILE ME ZANIMA ALI JE KJE PONOSNA NOSEČNICA, KI PRIČAKUJE LEPOTIČKO ALI LEPOTCA V JUNIJU?
KAKO STE?NO JAZ MORAM POČIVAT KER IMAM KRATEK MAT.VRAT PA ŠE MEHEK JE.
VESELO BRCAVA,
UŽIVAJTE

mirra

evo ponosno junijko, in to bom postala sedaj tretjič. Rok imam 01.06., kaj imamo še ne vemo, predvidem da pa še eno lepotičko, kajti doma že imamo sina – 6 let, ter hči 3,5 let. Znaki so isti kot pri nosečnosti s hčero. Bomo videli, najverjetneje bom šla na 3d ultrazvok, da mi ga posnamejo. Drugače tudi mi pridno brcamo, enkrat bolj, drugič ko se malo utrudi, pa malo manj. Otročka se že zelo veselita, no pa tudi jaz komaj čakam na pikico in tisti trenutek potrditve da je vse ok.

Evo vidiš, pa sem se malo razpisala.Kdaj imaš pa ti rok?

lp, mammy 26 – 23t 4/7

Tudi jaz sem junijka, čeprav bolj proti koncu.
Končujeva 20-i teden in tudi že nekaj malega brcava.
Trenutno najbolj občutljiva tema so kile, ki kar poskakujejo na že tako ne idealno podlago.
Počutje je super, razen nekaj težav s križem, vse OK. Morfologijo imamo drugi teden, verjetno ne bomo vprašali za spol. Mami se nekaj dozdeva, da bi lahko bila punčka, tako po občutku. Sedaj malo živčno čakamo morfologijo, da ugotovimo, če je vse OK z otročičkom, na NS namreč nismo bili.

Lepo soboto,

naja

rok imam 18.6. a je le ta prestavljen za 14 dni, tako da sem še vedno v upanju da bo 6 meseca. se pa že zelo veseliva,seveda mož upa na sina imava že dve bejbe, tako da se bom pustila presenetit,oz čez 14 dni imam uz tako da bomo takrat videli kaj bo znaki so pa čisto drugačni kot pri prvih dveh, vas obvestim
lep sončen dan vsem

mirra

Ojla tudi jaz sem junij 8.06.,brcamo že na veliko sicer pa tudi po morfologiji ne vemo kaj bo, ker ni hotel-a pokazati,me pa kar malo firbec matra,ker imamo doma že dve veliki princesi .No pa lepo uživajte v brcanju svojih pikic pa se mogoče celo v porodnišnicei srečamo.
LP MELI

helo….
evo se ena junijka. jaz imam rok 29.6. upam da bom junijka no:)

ja napovedal so mi vsi fantka, bomo videli. mogoce bom vprasala, vendar bova sam z mojmu vedla…

ja po en stran bi blo fajn ce bi bil fant, saj imam ze 2 prisvojeni puncki- iz njegove prve zveze. ampak ni vazno. kar bo le da bo zdravo. kolk ste pa kej mlade:) ja js bom prava mami pri 21, drugace pa ze 3 leta skrbim za 4 in 6 letni puncki in se mamo super, ter se vsi veselimo otroskega joka, se posebno tamaledve….

lp

ojla!
stara sem 26 let oz. jih bom čez nejkaj dni.SEM POROČENA Z STALNO SLUŽBO,MOJE DVE BEJBE STA STARI 7 IN PA 4,5 LET.KOMAJ ČAKATA KER IMAM JAZ 4 MESECE STARO SESTRICO,TAKO DA TAVELIKA ŽE PREVIJA IN HRANI PO STEKLENIČKI. PRIPRAVE Z NJENE STRANI SO V POLNEM TEKU.
LEP POPOLDAN IN ŠE LEPŠI VEČER

mirra

Tudi jaz sem junijka (že drugič, saj je najstarejša tudi rojena junija). Trenutno imamo vsi nekakšne viroze, mene boli grlo in občasno imam vročino. Imamo 1 punco in 2 fanta, tokrat pa bo, kar pač bo.

Zivjo!
Tudi junija pri nas naj bi prvic zajokali 1. oz. 2. junija. Zame bo to prvic, tako da so obcutki zelo mesani. Vecino casa je super, najbolj zjutraj okrog sedmih, ko se bitjece prebudi (na uz je skrbno skrivalo svoj spol) in zvecer preden zaspiva. Si imava toliko za povedat, ko se ati z njim pogovarja pa samo poslusa, samo nehat ne sme prehitro :-). Vcasih pa me panika, kako bo ko bo zunaj, koliko bomo spali, ce bo vse v redu, kje bomo nasli varstvo, ali vrtec ali privat s skupinico otrok… No, saj imamo se dovolj casa…

Uzivajte s svojimi trebuscki!

Pozdravljene, junijke!
Jaz imam rok 27. junija in tudi že veselo brcamo – bo prvi otroček pri 30-ih. Prejšnji in ta teden me je v pojsteljo položila viroza (boljše bi bilo, če bi me mož 🙂 )- se pa stanje izboljšuje.
Sabina, jaz se pa že počasi treniram na vstajanje sredi noči in zgodaj zjutraj, ker imam v stanovanju nagajivega mačka. Ko mu sredi noči postane dolgčas, gre nad vrata praskat in mrmrat in ni druge, kot da vstanem in mu dam kaj za pod zob, se mal poigram in grem spat nazaj. Mi je res postal pravi mali trener za spalno kondicijo 🙂 Če hočeš, ti ga posodim 🙂
V ponedeljek imam morfologijo in se tudi že veselimo, ko bomo po dobrem mesecu in pol videli malčka – moj mož gre sedaj prvič z mano in bo sploh super.
Lepo se imejte in uživajte.

Hehe, sem ravno razmišljala, katera se bo spomnila in odprla temo ;)))

Tudi jaz pričakujem našo kepico junija. Doma nanjo (ali nanj) veselo čaka skoraj šestletna pika, na katero pazi samo njen angelček (mali bratec, ki smo ga izgubili lani).

Kepica krepko brca, kar mi je v največje veselje :)))))))))))

Jutri imam morfologijo (upam, da se bo G tokrat dalo delat…?!), mogoče izvemo, katerega spola je naš otročiček. Moj občutek pravi, da gre za deklico, čeprav mi je popolnoma vseeno, sploh po pretekli boleči izkušnji.

Me pa zadnji teden zelo muči boleča sramna kost, posebej težko vstajam iz sedečega položaja. Pa tudi križu najbolj odleže, kadar ležim, zato kar precej lenarim :))

Pozdravčki :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Da se tudi jaz prijavim. Rok 16. 6. 2005, morfologije še nisem imela. Pričakujem, da mi jo bo delala 10. 2, ko sem naročena na pregled pri G.

Komaj čakam, da mi pove, da je vse vredu, predvsem to. Me pa tudi zanima spol. Potem bomo počasi pričeli z izborom imen. Doma imamo 7 let starega sinčka.

Počutje je zelo variabilno. Enkrat boljše, drugič slabše. Zjutraj praviloma boljše, popoldne pa bolj tako. Ampak zaenkrat še ni krize. V službi še tudi vztrajam.

Živijo!

Še ena junijka, ki ima rok 16.6.. Morfologijo sem imela v torek in smo izvedeli da bo najin prvi otrok fantek – je z velikim ponosom razkazoval kaj ima spodaj med nogicami. Moža kar razganja, saj mi je cel čas trdil, da ima občutek, da bo fantek in se je sedaj to uresničilo. Počutje za 31-letnico, ki prvič pričakuje, je enkratno. Skoraj vsak dan sem dobre volje. Glede vstajanja sem imela trening lani z muco, ki je nenehno praskala po vratih in se igrala z miško ob nemogočih urah ali pa mijavkala dokler je nisva sterilizirala. Seveda sva ji morala omogočiti dostop do spalnice, kjer sedaj pridno spi poleg naju na postelji in na veliko kraljuje. Ne vem kako bo reagirala na našega novega stanovalca – upam da brez ljubosumja.

Na naslednjem pregledu v 24. tednu (t.j. 2.3.) bom pa imela test za nosečnični diabetes in bo treba žlokat sladkano vodo, česar se niti najmanj ne veselim, bo pa vseeno treba dati tudi to skozi.

Naš korenjak prav veselo brca, ko mu pa kaj ne ustreza pa udari tak gol v moj trebuh, da kar poskočim. Najbolj veselo rogovili v avtu in v službi, ter ko mami počiva na kavču. Ko se pa namestimo v postelji pa je pravi angelček in pusti mamici spat (zaenkrat). Po mojem računa na kakšen kasnejši obračun (hehehe!).

Pridno se božajte po trebuščkih in veselo razpoloženje vsem še naprej.

Katja

Evo, še ena junijka. Rok imam 30.6. in komaj čakamo na morfologijo 24.2.2005. Doma imamo že enega fanta (2,5 let) zato navijamo za punco.

Počutje: bolečine v križu, utrujenost ter zvečer srbečica po celem telesu. Res grozno!

Uživajte!

Pozdravljene,
prvič sem na tem foromu.Rok imam 08.06.2005 in se že zelo veselim.Stara sem 24 let in to bo moj prvi dojenček.Spola ne vemo, ker je dojenček tiščal nogice skupaj zdaj pa smo se odločli, da se bomo pustili presenetit.

Evo še ena, rok imamo 24.06. ravno ko bo hči dva dni stara dve leti, upam da ne bo pohitel ker bom potem zamudila roj. dan. Kaj bo pa ne vemo in upam da zdržimo do konca, ker smo pri taprvi uprašal že čist na koncu v 34 tednu. Lepe sanje vsem pa prespano noč želimo vsem
LP KAJA&DARJA

me too!!!!!!!! rok imam 27.06..pocutje je kar ok,,kasna sem bla prve stiri mes,,da znoris,,stara bom 24 avgusta,,mamo ze enga pikca (dve leti),,za spol bom vprsala ce bo le vidla cez dva tedna,jeee,,lep pozdrav vsem!!!!!! pa srecno

New Report

Close