Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje VABILO – FOTO NATEČAJ NOSEČNIC

VABILO – FOTO NATEČAJ NOSEČNIC

Iz uredništva revije SuperMami vabimo vse nosečke, ki se jim že vsaj malo pozna trebušček, da se prijavijo na naš foto natečaj, ki bo v dveh krogih trajal vse do marca. Glavna nagrada je nov model vozička Hauck, petdeset poslanih pa dobi tudi kozmetiko.
Za zdaj prijav še ni veliko, zato so možnosti za (vsaj majhno) nagrado toliko večje.

Dajmo, nosečke, pokažite svoje trebuščke!

LP iz uredništva

Ali lahko poveste kaj več o tem foto natečaju? Bilka

Se javim v drugem krogu ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~
nova
Uredništvo priporoča

Kdaj se pa začne 2. krog? Jaz bi tudi takrat raje sodelovala.

Lep dan

Pozdravljena,

gre za natečaj, kjer iščemo najlepšo fotografijo bodoče mamice. Lahko je že mamica, pa ima spravljeno lepo fotografijo še iz časov, ko je pod srcem nosila detece.
Zbiramo torej lepe fotografije nosečnic, objavljene bodo prav vse, prvih 25 v vsakem krogu pa dobi kozmetični izdelek za nego kože (prsi, strije). Natečaj poteka v dveh krogih (v prvem se fotografije pošlje do 15.11. in bodo objavljene v decemberski številki SuperMami, takrat bo tudi kupon in z glasovanjem, ki bo trajalo mesec in pol, bo izbrana najlepša, potem se pa ponovi še en krog – od decembra do marca) Tako bomo 15. 3. imeli 2 najlepši fotografiji (po izboru bralk oz. glasovanja s kuponi), uredništvo pa bo izbralo eno izmed teh dveh. Ta bo dobila voziček.

Se mi zdi, da sem dovolj jasno razložila, še več o natečaju pa je v novi reviji za sodobne mamice SuperMami oktober/november.

Fotografije se pošilja po e-mailu ali pa po navadni pošti.

LP iz uredništva

Od decembra naprej.
Lp

jupiiiiiiiiiiii,tudi jaz bom sla u drugi krog,,se mi se nc pozna oz, se sam to ni to ampak kar je ostalo od prve nosecnost heheh:)

Ina, lepo lepo vabljena tudi v drugem krogu ….

LP

Zdravo!

Samo nekaj me zanima. Se mora trebušček ( gol ) videt ali čez obleko :)?
Me kar drži. Samo bom mogla kar pohitet, s slikanjem mislim, da ujamem 15.11..

lp Lu

Draga Lu,

glavno je, da je slika lepa in da se vidi, da si nosečka. Kako se boš pa postavila in kaj boš odkrila pa je prepuščeno tvoji domišljiji!

LP

Lepo bi vas prosila za e-mail naslov, da vam lahko pošljem svojo fotografijo, če je možno,

najlepša hvala.

S.

Izvolite:

[email protected]

So pa ravno sporočili, da trenutno ne dela strežnik – če bo torej pošto zavrnilo, poskusite čez kakšen dan. Baje so virusi spet na pohodu…

LP

Najlepša hvala, se bomo potrudili.

LP
S.

Pozdravljena!

Kakšna je minimalna velikost (format) slike? Ali mora biti slika barvna ali je lahko tudi črno-bela?

Lp,

Vanjuška

Ola ženskice!! ;))

Mene pa zanima, glede na to, da nimam revije in je danes kar v treh trgovinah kljub iskanju nisem dobila, če mi lahko katera posreduje nekaj podatkov?
Če se vam da pogledati v revijo , tiste ki jo imate seveda!
Ker bi poslala dve fotki še iz časov ( lani ), ko še nismo imeli digitalca, se pravi po pošti, me zanima kam, na kateri naslov naj pismo naslovim?
Je potrebno pripisati tudi kakšne podatke in seveda katere?
Se sodeluje z eno fotografijo ali lahko večimi ( dvema npr. )?
Je potrebno sliko tudi obrazložiti ( napisati kakšen komentar )?
Hvala, hvala, hvala, če se bi katera hotela tako potruditi.
Slikici imam že v kuverti, zdaj samo še čakam navodila, da pismo lahko pošljem!
Lepo nočko, lepo nosečnost in zdravega dojenčka vam želim, vsem nosečkam!
Nočko!
Vallery!

Bom odgovorila kar iz uredništva:

Naslov je Založba Otroci d.o.o.
Kratka pot 1
1000 Ljubljana

Pripišite svoje ime, priimek, naslov, da bomo vedeli, kam poslati nagrado 🙂
Sodeluje se z eno fotografijo, če jih boste poslali več, bomo pač mi izbrali eno;

LP

p.s. fotografij ne vračamo

Ojla, tudi jaz bom sodelovala!!!

BarbkaV!

Najlepša hvala za odgovor!
Slika gre jutri na pot! ;))
Drugače pa sem danes v Sparu na Vič-u dobila tudi revijo in sem bila že seznanjena s podrobnostmi!
Vam bom pa slikico vseeno poslala kar na ta “forum” naslov!
Lepo nočko!
Vallery!

BarbkaV. zdravo!

Me malo firbec matra pa me zanima koliko nosečk se je že prijavilo, če ni skrivnost?

Hvala in lep večer še naprej.

lp Lu
26t:>

Zdravo Lu,

ni skrivnost, do danes 15. Ni veliko kaj? Torej se splača potegovat za voziček!

Lp

New Report

Close