Med.Over.Net

Nosečnost

Podpora, nasveti in vzpodbudne besede, ki vam pomagajo v trenutkih negotovosti, ko pričakujete otroka. Izmenjajte nosečniške radosti in tegobe.

vložki-poporodna čišča

Default avatar

srečna

Zanima me katere vložke boste uporabljale po porodu,ko se pojavi poporodna čišča.Vem da so nam na materinskem tečaju predlagali,da naj uporabljamo bombažne vložke,vendar se mi je danes v trgovini zataknilo katere naj kupim.Ali naj kupim Vir 80,Vir 90 ali Vir extra.Prosim pomagajte mi!!Hvala!!!!
Default avatar

Ronja

Pripravljene imam vir 80 in vir extra(slednje za primer, če bom šivana-nasvet kolegic, ki že rodile)

lp
Default avatar

mijaka

Uporabljala Vir extra n vatirance ki jih dobiš v sanolaborju.
Default avatar

srečna

V čem je potem razlika med Vir extra in Vir 80?Namreč paketa ne morem pogledati od vznotraj,sem pa nazadnje te vložke uporabljala ko sem prvič dobila menstruacijo,to je pa že kar mnogo let nazaj.
Default avatar

Piki Miki

Za šive toplo priporočam vatirance. Tudi vir 80 se napopa na šive, pa potem boli ko jih daješ stran. Pa vatiranci so mnogo bolj mehki in fajn vpijajo. Enega dobiš v porodni, na oddelku jih ni. Je pa cena za 10 vatirancev okoli 700 sit.
Default avatar

Jala

Tudi jaz sem uporabljala vatirance. Priporočam 100 na uro! Jaz sem jih šla iskat v Tosamino trgovino, verjetno pa jih imajo tudi v lekarnah.