Najdi forum

katero ime

Všeč so mi tri imena za deklico pa se nikakor ne morem odločiti katerega naj izberem. Všeč so mi: Jerneja, Neja in Naja. Zanima me katerega od teh treh imen bi izbrale ve?

Jaz bi izbrala Najo. Jerneja mi je prestroga, Neja pa otročja. Naja je “taprava” :))))

Jaz bi imela Nejo

Jaz bi izbrala Neja :o)

Imela bi Nejo ali Niko,imam pa Nika

Hoj

Meni je tudi najbolj všeč Naja,
mojemu pa Jerneja (midva se nikakor ne ujameva v imenih, dobro da imava se cas)

Tudi meni je bolj všeč Naja. Jerneja je za koga zelo težko izgovorljivo. Sama nekako ugotavljam, da je zelo pomembno, da tudi otrok čim hitreje začne pravilno izgovarjati svoje ime. Zdi se mi, da ima kar veliko takih, ki imajo r v imenu, pozneje težave pri izgovarjanju te črke. Mimogrede.

Sicer pa… tudi če je Jerneja, se lahko sama pozneje odloči in si ga prilagodi oz. predvsem skrajša.

Taja

jaz bi izbrala Naja

Jaz bi izbrala Neja, to pa zato, ker imam raje krajša imena, Jerneja pa je dolgo, medtem ko mi Naja sploh ni ime, ampak kar neka izmišljotina (se opravičujem, če slučajno kaj pomeni).

Naja

Jaz mislim, da je lepše Neja, ki je v bistvu skrajšano od imena Jerneja.

Naja

meni je najbolj všeč naja. če pa tko pogledaš-če ji daš ime jerneja jo še zmeraj lahko kličeš neja!
lp, labella

Jerneja. Je bolj ime.

Jaz sem za Jernejo, saj boš s tem dala punčki “konkretno” ime, ki ji bo pasalo tudi ko bo sama mamica, babica, tetica, šefica, gospodičnica :), še vedno pa bo lahko zate vedno Neja.

BDW: moj sin je Jernej. Ko je bil majhen smo ga klicali Nejko, sedaj pa , ko je že velik pa mu “bolj paše” Jernej.

Najbolj mi je všeč NEJA. Če ima vaša družina v navadi krst novorojenčka, pa naj bo Jerneja- in jo potem kličeš Neja.
Naja pa mi ni posebno všeč(-:

Naja

Jaz sem imela zbrana dva imena…Maj in Naja…torej sem za Najo 🙂

papa, teja&maj

Jerneja – kličeš jo pa lahko Neja.

Nataša

New Report

Close