Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje TEST ZA UGOTAVLJANJE ODTEKANJA PLODOVNICE

TEST ZA UGOTAVLJANJE ODTEKANJA PLODOVNICE

Hojla! Na RINGARAJA.NET sem zasledila tole zanimivo informacijo.

Upam, da avtorica Tina ne zameri, da sem njeno sporočilo kopirala sem. (Nekatere se ubadamo prav s temi težavami.)

Včeraj se mi je zdelo, da mi je začela odtekati voda, pa nisem bila popolnoma prepričana, panike pa nisem hotela naredit. Kolegica mi je dala TEST ZA UGOTAVLJANJE ODTEKANJA PLODOVNICE (“Al-Sense”, ki se ga dobi v lekarnah in Sanolaborju). Gre za majhne vložke, ki imajo v notranjosti trakec, ki je indikator, ki spreminja barvo. Če je obarvano modro, je plodovna voda, če ne, je urin ali pa beli tok. Priporočan vsem (ne da delam reklamo), ki ste na koncu, kajti potem res nisi več v dvomih in si lahko miren!

Ali katera kaj ve o tem? Nosečke so jo spraševele tudi o ceni, a še ni odgovorila.

lp (38.t)

V naši lekarni nič ne vejo o tem, ali je to nekaj hudo novega?

Sori, punce, ampak vse znate uporabljat internet, telefona pa očitno ne!

Ravnokar sem poklicala v Sanolaborjevo štacuno v Cityparku (LJ) – ta test imajo, v kompletu so trije lističi, stane pa 3.750 SIT.

Pa ni nč bolelo poklicat, veste…

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

:-))))

Bolelo te ni ni, bolelo – je pa bolj komot, lažje, ceneje tu gor sporočilo napisat, pa še več glav več ve tu gori… :-)))

Minka

Sem ravno hotela poročati, pa vidim, da ste me prehitele, sem že kupila (ravno v tem Sanolaborju), preizkusila pa bom ponoči (za 12 ur je treba dati vložek v hlačke, potem pa pokaže, kako in kaj).

In?
Zakaj si se odločila za ta test? Si sumila kaj ali imaš samo veliko izcedka. Samo opažam precejšnjo povečanje, pa še teh butastih mini vložkov sedaj ne prenesem več.

New Report

Close