Najdi forum

OBLEKA ZA POROKO

ŽIVIJO!
Čez 2 meseca me čakata 2 poroki in takrat bom tik pred porodom. Upam, da ne bom predčasno rodila in me sploh ne bo na poroki.
Skratka za takrat potrebujem obleko! Ne bi si rada kupila kr neki, ker ne bi rada zgledala kot žakelj ali balon. Zanima me, če katera ve, kje prodajajo kakšne lepo obleke za nosečnice ali pozna kakšno dobro šiviljo oz model?!?! V revijah sem gledala slavne nosečnice in nekatere so imele super obleke!

Od kod pa si? Povej, da se združimo iz vseh vetrov in ti poskušamo pomagati. 🙂

Po mojem bi bilo najbolj primerno, da si izrežeš tiste obleke, ki so ti najbolj všeč, si kupiš blago, ki ti najbolj ustreza in najdeš dobro šiviljo, ki ti bo obleko naredila. Pazi le, da ti je ne bo delala prezgodaj, ker boš tik pred porodom malce obilnejša…
Ja, otročku pa povej, da si želiš biti na poroki – morda bo uspel počakati…

nova
Uredništvo priporoča

Doma sem v CE, vendar mi ni ovira, da se pripeljem v LJ ali MB ali kam drugam.
Saj vem, da bi si lahko izrezala obleke iz revij in prosila šiviljo, ampak rada bi, da bi ta šivilja imela nekaj izkušenj! Jst imam dobro šiviljo, ampak hlače za nosečnice je pa čist mim naredila. V opravičilo ji gre to, da jih je prvič delala. Sam pol pa naj kupim dobro in drago blago, pa mi bo skiksala! Zato vam pišem že zdaj, da bom imela dovolj časa za priprave brez panike!

Draga, jaz bi oblekla laneno obleko, tako, čisti preprosto. Sem videla eno v Benettonu v ljubljanski Nami. Zraven pa lepe natikačke z nizko petko. Računaj, da bo vroče in lan je prijeten in hladen, pa še moderen.

Če gre pa za kaj bolj gala pa… kako Burdo za nosečnice in k šivilji.

ŠARI, a nisi ti oktoberka? Saj pol pa še ne boš tko čist na koncu. Tudi sama se ubadam s “problemom”, kaj obleči na poroko, nekaj si izrisujem, čeprav je težko šivljam, ki ne šivajo za nosečnice sešiti nekaj, da potem lepo stoji, tako kot mora. Jaz se bom verjetno odločila za ozko obleko na naramnice, rahlo raztegljivo-ob telesu oprijeto, do kolen, da pudarim trebušček. Za barvo pa mi še ni najbolj jasno.

Živjo,
ja slavne nosečke,so bile zelo lepe na raznih proreditvah. Pomembno je, kako zgledaš.Saj nosečke ste vse lepe, samo vseeno je potrebno biti malo kritičen.

Si videla obleko, ki jo je nosila Lara od Romiha na podelitvi Viktorjev? Ti je bila všeč?
Kakor koli obrnemo, če je poroka bolj na slavnostnem nivoju, izberi črno. Če si se bolj ko ne zredila samo v trbušček, potem nekaj oprijetega.

Si videla kaj je nosila Sarah J.parker ko je nila noseča? Punči je bila seksi ko hudiča. Predvsem en oblekica je bioa posebno luštna. Narciso Rodrigez je kreator. Bila je na naramnice, bolj široke, potem pod oprijeta pri prsih, pod prsimi stisnjena. Naprej pa do kolen, prosto padajaoča in nabrana. V beli barvi. Super je zgledala.
Če imaš lepa ramena in vrat, naj bo obleka odprta in oprijeta pri prsih, potem naprej pa je odvisno kaj želiš in kaj ti je všeč. Lahko imaš vse dolžine, asimetričo rezano.

Če pa je poroka bolj v družinskem krogu in bolj sproščena, pa kaj v svetli barvi. Pa tako kto je imela Kim Basineger ko je bila noseča na poroki pri svojem svaku. Črno na naramnice in do kolen. Preprosta ampak lepa. Še dobra sončna očala zraven pa je. Pa imaš J.Kennedy stil.

Sedaj pa tako, v SLoveniji ne vem kje lahko kupiš. Vsekakor pa ti jo lahko naredi Taller v Celju. Šival je obleke za Moniko Jelinčič pa je bila lepo uštimana. Mislim,da ima po ločitvi svojo trgovino v centru mesta in se imenuje EGOIST. TALLER pa je ostal ženi.
Kaj pa kaj posbnega-Pletenine DRAŽ? Ali pa Urška Drofenik?
To je za bolj dober buget:)))) Pa ne pretiravat s čevlji, če imaš zatekle gležnje, potem kaj bolj primernega najdi.

Če poznaš šivilijo ki to dela super. Drugače pa ima luštne simple oblekice La VIE. To je bolj preprosto. Ne vem kako svečano iščeš?
Če ti lahko še kaj pomagam povej, lep dan

Mojca

Mojca hvala, si zelo pomgala, zgleda, da si doma na tem področju. Jaz ne vem za obleko od te miljonarjeve, sem pa nekje prebrala, da so jo skritizirali, da je bila kao preveč dekoltirana? Ne bi vedela. Draž pa ne vem-men se zdi vse tko podobno, kupiš en kos, pa kot ,da si videl vse-tako se meni zdi, da predolgo že ta en in isti stil furajo. Pa še ena s Popa N.Deu al neki takega je imela predlani na Viktorjih v nosečnosti Draževo kreacijo, ampak je bla ko hiperbula. Obup v glavnem. Jaz razmišlajm o “mali črni”, ker se mi zdi to večno. Bomo videli.

Najprej čestitke ob tem, da boš mamica! Jaz zaenkrat še nisem. Lara od Romiha je bila super. Imela je črno, res zelo dekoltirano obleko. Samo punči ima čudovit vrat, popolnoma nič zalit. Obleka vsa je bila oprijeta in samo trebušček se je videl. Noge ima čudovite, gležnje lepe, vitke. Imela je obute visoke pete, lase spete pa tako lepo se je smejala. Meni je bila všeč.

Draž, pa ni bilo ok? No, kadar jaz vidim gospo Draž, je vedno tako zanimivo oblečena. Kaj pa Thaller( sem napisala prav :)))? Drugača pa pri oblekici z naramnicami in do kolen skoraj človek ne more zgrešiti.

Barva? Jaz še vedno stavim na črno(sploh če gre za bolj svečano poroko), razen če bi bila res bolj šlank nosečka. Kot naprimer S..J. Parker. Se je pa ta obleka tako prijela,da jo je potem imela v svoji nosečnosti tudi Reese Witerspoon( Legaly Blond). Mislim,da je ta kreacija lepo povdarila noge.

Ne morem se strinjati z izjavo ne vem katere pred menoj, da naj bo kar lanena oblekca nič posebnega. Mislim,da si v času nosečnosti zelo poseben, ženske imaste tak sijaj in tak lep nasmeh. Zakaj ne to izkoristiti? Naj obleka povdari najlepše(trebušček) pa tudi prsi v času nosečnosti niso zanemarljive. Seveda bo lahko vroče, samo vseenoje lahko nosečka zelo lepo urejena, celo seksi, če sama tako izbere.

Vsem želim lep dan,

Mojca

Ah, se strinjam, Urša Draž je že po naravi lepotica in zelo lepa je bila tudi v nosečnosti. Tist za Laro sem pa prebrala, tko da ne vem. Kar se mene tiče, je meni zlo všeč ozko, poudarjeno-seveda pa moramo obdržati zdravo mero samokritike. Kar se tiče lanenih oblekc, pa bi jo jaz raje oblekla v službo. Čeprav pa, npr.če nisi prav vitka nosečnica, zna lepo padajoč lan kar lepo prikrit kako pomanjkljivost.

A, pa še to: danes sem bila v Emporiumu in kar se tiče nosečniških oblek, lahko kar pozabimo, se pa kaka super obelka najde med navadnimi, se mi zdi, da so letos taki kroji, da jih brez problema nosimo tud nosečnice ali gre za raztegljivi materijal ali pa tak cevast šiv, da se blago lepo prilega postavi.

ŽIVIJO!
Res sem oktoberka in bom takrat tik pred zdajci. Ne bi toliko komplicirala, ampak sem tudi mnenja, da je treba našo nosečnost poudarit, ker v tem času oddajamo neko posebno energijo. Sigurno ne bom imela črne obleke, ker se mi vseeno zdi, da je poroka vesel dogodek in bom sigurno imela pisano, veselo barvo.
Tud jaz sem študirala obleko na naramnice, ampak me tole poletje mal skrbi! Kaj res obstaja Burda za nosečnice?!?! Za Thalerjevo sem tudi jaz študirala, ampak ima moja prijateljica zelo slabo izkušnjo z njo. Šivala ji je obleko za poroko, plačala 50.000, na koncu pa jo je vrnila in hvalabogu dobila denar nazaj, ker ji sploh ni pasala!
Mogoče pa bo moja ta mala pohitela in se ne bom udeležila nobene poroke, ha,ha,ha,…. Čeprav mi je moja prijateljica rekla, da ne bi slučajno…

Živjo,

Thaller ni tako slab, saj jaz imam dobre izkušnje. Črna barva ni samo barva žalovanja, ampak je najboljša barva za svečane prireditve. Kot sem že prej rekla, če je poroka bolj na nivoju, jo jaz priporočam. Če je bolj sproščena, v krogu družine, sezi po barvah. Kaj takšnega, ki ti bo pristajalo. Pa seveda malo kritična moraš biti. Čim več sreče, Lp

Mojca

New Report

Close