Najdi forum

porodnisnica Ptuj

Pozdravljene!

Zanima me, ali je ze oziroma ali namerava katera roditi na Ptuju s pomocjo epiduralne analgezije.
Dobrodosle bodo tudi ostale informacije o porodnisnici Ptuj.

Hvala za odgovore in lep dan vsem.
N.

Jaz sem prejšnji teden rodila tam, pa sem še vedno razočarana. Oba z malčkom sva zaradi predolgega poroda namreč dobila infekcijo, tako da je moj sonček sedaj na pediatriji v Mariboru (vsak dan mu gre bolje), jaz pa doma jemljem konjsko dozo antibiotika, ki mi povzroča le hudo utrujenost, tako da komaj zmorem črpati mlekca za malčka in ga obiskovati v bolnišnici. Hvala bogu, da me doma vsi razvajajo.

Več ti lahko povem, ko bom bolj pri močeh. EA pa mislim, da ne izvajajo.

Andi

Andi,
upam da za tvojo neprijetno izkušnjo ni krivo ptujsko osebje, namreč sama nameravam roditi v Ptuju, ker so mi v primerjavi z Mariborsko porodnišnico in njenim osebjem (po mojih dosedanjih izkušnjah) kot dan in noč.

Kar se pa tiče EA, pa jo v Ptuju izvajajo, vendar se je treba o tem predčasno pri njih oglasit, se pogovorit, naročit itd.
Vso srečo!

Willma,
a imas izkusnje z obema porodnisnicama ali samo slabe z MB?
Jaz sem rodila septembra 2002 v MB in me tja vec zive ne spravijo, zato se tudi nekako odlocam za Ptuj. Ptuj mi je tudi svetovala moja ginekologinja (sicer ze prvic, vendar sem se takrat kljub nasvetom vseeno odlocila za MB).
V tem tednu se bom en dan odpravila proti Ptuju v “izvidnico”.

Lp,N.

Prvič sem rodila na Ptuju in tudi v drugo bom,ker imam za osebje same pohvale.

lp

Pozdravček!

Tudi jaz bom rodila na Ptuju, prvič.
In sama zaenkrat še ne vem kako ali kaj z epiduralno, ima katera izkušnje z EA, in sicer, da se je naročila v naprej? Namreč imam občutek, da EA na Ptuju ne izvajajo ravno pogosto.

Tiste, ki ste se pa naročale na EA na Ptuju, kje se to opravi, pri svojem ginekologu ali v bolnici?

Uživajte v sončku!

MAJA 8t

Pozdrav!

Žal informacij glede EA v Ptuju nimam, lahko pa povem, da sem prvič rodila v Celju in pred 14 dnevi na Ptuju in sem bila tokrat veliko bolj zadovoljna.

Osebje prijazno, razumevajoče in ustrežljivo. Posebej mi je bilo všeč, ker zelo lepo skrbijo za novorojenčke in za njihov blagor. Če bi še enkrat rodila bi spet šla na Ptuj, čeprav je zame kar daleč.

lp

Narcisa,
jaz pričakujem prvega otroka, zato izkušenj iz prve roke o porodu v teh dveh porodnišnicah nimam.
Vendar sem že dosti slišala o obeh, sama sem si nabrala izkušnje pri obisku oz. ogledu obeh in je Ptuj daleč naprej z medčloveškimi odnosi. Danes mi je tudi ‘patronažna babica’ potrdila, da je Ptujska porodnišnica med boljšimi v Sloveniji. Sicer pa je najbolje, da Ptujsko porodnišnico sama spoznaš in vidiš kako in kaj je z njimi (lahko jih obiščeš kadarkoli).
Vso srečo!

New Report

Close