Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje KJE KUPUJETE NOS. OBLAČILA V MB

KJE KUPUJETE NOS. OBLAČILA V MB

Ali mi lahko katera pove, kje kupujete nosečniška oblačila v Mariboru?
Verjetno oziroma sigurno je tam La Vie – samo ne vem kje, – če mi lahko katera pove in če je še katera druga trgovina v Mariboru. Mogoče v Emporiumu?
Hvala, pa lep pozdrav,
Pika

zapelji se v Graz v H&M, preverjeno velika izbira in nezasoljene cene ( La Vie ima za moje pojme in kvaliteto previsoke cene)…

La Vie je v Evroparku. Ima pa neverjetno visoke cene-previsoke za njihovo kvaliteto. Nekaj še najdeš v Aladinu v Gosposki ulici, v I. nadstropju. Imajo kar nekaj lušnih stvari, pa še ceneje je.

nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala za informacije, Deja, saj jaz bi kar letela v Graz, pa so mi pri gin zagrozilil, da naj si ne drznem… 🙂 no saj tako hudo ni, samo ni pa priporočjivo… žal.

No skratka obema še enkrat hvala za informacije.
Pika

pika,
zakaj, pa so ti odsvetovali, da greš v Graz?
gor si v pol ure, nosečniške stvari imajo zelo lepe in cene ugodne, pri nas v La Vie, so pa cene za ponoret, sem za crne hlače dala 16000sit groza!!

Trgovine v Mariboru so La vie (se strinjam s cenami, ker sem tudi jaz dala 14.000 za hlače…), Benetton na Gosposki in Aladin na Gosposki. V Emporiumu so baje včasih imeli (mothercare), ampak kolikor mi je znano, imajo le v Ljubljani…
Najbolj priporočam C&A v Grazu (Seiersberg), H&M je sicer vredu, ampak jaz zase tam nič nisem dobila.
Potem pa se tu izbira konča………v Ljubljani pa imajo tolko trgovin………

jaz sem prejšnji teden bila v C&A v Seiesbergu pri Grazu pa je bilo vse pobrano – imeli so nekaj športnih hlač vendar samo večje številke, nobenih majčk ali bluzic in niti ene poletne oblekice…:((

New Report

Close