Najdi forum

Totrovo olje – kje?

Sem dobila nasvet, naj ga iščem na tržnici Koseze.
Sem iskala, pa ne najdem. Kam natančno moram iti?

In mogoče kdo ve ceno, pa koliko ga je v steklenički?

Hvala!

Za informacije vprašaj : [email protected]
2 dl totrovega olja nekaj nad 1.000, za člane popust. Zahtevaj prospekt. Vse za zdravje, lepoto, kulturo bivanja. Poštnina nizka.

Kaj to sploh je, iz česa je? In za kaj se ga uporablja?
Dobila sem ga za darilo pa ne vem kaj z njim.

nova
Uredništvo priporoča

Že večkrat napisano, pa naj ponovim še enkrat:

TOTROVO OLJE – CAMELINAE OLEUM (100 %) Iz kataloga zavoda Trebnik:

Totrovo olje je maščobno olje iz semen navadnega rička. Glavna sestavina olja je gamalineolska kislina, ki deluje na imunski sistem in tako uspešno pomaga pri:
– želodčnih težavah (ranah na želodcu, prebavnih motnjah..)
-predmenstrualnih in klimakteričnih težavah
-raznih alergijah in teževah s kožo (ekcemi, luskavica) V tem primeru priporočamo tudi pitje koprivovega čaja za čiščenje od znotraj ter uporabo t o t r o ve g a m a z il a za mazanje zunanje površine.
-boleznih srca in ožilja pri sladkornih bolnikih
-revmatološkem artritisu
-multipleks sklerozi
-znižuje holesterol

Uporaba: Priporočamo zaužitje 1 – 2žlički na dan s prekinitvijo uporabe po 3 mesecih za 1 mesec.
Totrovo olje tudi sicer vkljućujemo v prehrano.

Hraniti na hladnem in temnem prostoru.

Preizkušeno: kraste na koži, herpes v kratkem posuši radi gamalineolske kisline, ki ima to lastnost.

Lep pozdrav!

Sem Ekološki pridelovalec totrovega olja iz Koroške, kjer smo na naši ekološki kmetiji iz skrinje tradicionalnih domacih zdravil obudili izredno zdravilno Totrovo olje, ki pomaga pri vseh želodcnih težavah in težavah prebavnega trakta. V casu, ko nam stres povzroca nemalo preglavic, ki se v veliki meri odražajo na prebavnem traktu, nam Totrovo olje s svojimi blagodejnimi ter zdravilnimi ucinkovinami pomaga premostiti vrsto prebavnih težav.

Kontakt in več informacij na: 041 991 300 ali
http://freeweb.t-2.net/Eko_Kaplar
http://sl.wikipedia.org/wiki/Totrovo_olje

New Report

Close