Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kupim nosečniško oblekico

Kupim nosečniško oblekico

Sem že pisala na forum prodam, kupim, ampak imam občutek, da se tam ne dogaja prav dosti oz. ni toliko “bralcev”, zato sem si dovolila pisati še tukaj, ker vem, da je ta forum veliko bolj obiskan.

Potrebujem eno lepo nosečniško oblekico št. 36/38 za neko slavnostno prireditev. Material naj bi bil malo boljši (s tem mislim, da ni navaden bombaž), lahko je do kolen ali daljša in po možnosti bolj ozko krojena, vse barve razen črna, rjava, temno modra ne pride v poštev.

Mogoče ima katera kakšno idejo kje bi jo lahko kupila? Sicer sem šla že tudi v trgovino Kepica in Mothercare pa imajo same športne stvari, v LaVie pa sicer imajo par lepih stvari, pa moje št. nimajo.

Hvala vsem za pomoč!

Meni so v menonove (na Slovenski) naredilo poročno za 35000sit, mislim, da bi bila kakšna še preprostejša,cenejša.Vprašaj.

Slišala sem za novo trgovino za nosečnice, mislim, da na Starem trgu v Lj.?
Upam, da ti bo znala katera povedati več o tem.
Povprašaj še tam.

LP

nova
Uredništvo priporoča

Tiša, res je pri Magistratu nova trgovina za nosečnice-imenuje se POPEK. Imajo ugodne cene, saj sami šivajo obleke. Pojdi pogledat-nahaj se med cvetličarno na Magistratu in gostilno Sokol.

jaz**

jaz sem ti pa na forumu KUPIM – za mamice in malčke napisala, kaj imam za prodat.
javi se, če ti ustreza

…oblekico namreč.

Najlepša hvala za nasvete!
Lepo se imejte!

New Report

Close