Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Ideje za dekliščino – pomoč

Ideje za dekliščino – pomoč

Zanima me, če mi lahko kdo da kaki predlog za dekliščino. Moj brat se poroči in bi rada organizirala (za punce) dekliščino, pa bi rada kako idejo kaj pa kako. Razmišljale smo da bi najele taxi in dekliščina naj bi bila 23.09.2006. Imate kako idejo kam, pa kaj? če ste imele kake izkušnjo že, prosim malo predlagajte.. nimam pojma kak bi to organizirala, kaj bi blo zanimivo ..

vsaka ideja bo dobrodošla..

lp, katja

No pri nas je bila dekliščina kar na nevestinem domu. pripravili pa sta jo nevestina sestra in nevestina kolegica.

Ful dobra mi je ideja da se dekleta med seboj predstavijo, pa mogoče še to da povedo kako dolgo poznajo nevesto, kje so jo spoznale itd… to v primeru da je taka mešana družba.

Potem je fajna igra “flaša resnice” (lahk date tud kako drugo ime), kjer punce postavljajo vse vrste vprašanja nevesta pa mora odgovarjat nanje, da se ji pa možnost da če noče po resnici odgovoriti spije deci vina.

Predvsem pa moraš nevesto poznat, pa dekliščino prilagodit njej.

me smo najele dva kombija in se odpeljale na bowling, kjer smo se zelo zabavale. Nato pa smo imele rezerviran en kafič, kjer smo se šle različne igrice, (preoblačenje, poznavanje bodočega moža, umivanje in previjanje dojenčka,..).

jaz sem bila na enih treh dekliščinah…vem za miljon predlogov, ki so pa izvedljive, samo če si pač nekje stacioniran…ali doma, ali v kakšni vikendici…ozirama bl take domače stvari..
…to za kafiče pa pojma nimam…je pa dobra ideja od baby…

no jaz bi te pa vseeno prosila za tvoje ideje…..če bi bila tako dobra in nam zaupala,,,predvsem te ki so za doma

hvala

mihana

lej za začetek, si poglej tole stran

http://www.najina-poroka.com/forum/forum_topics.asp?FID=40”..

tukaj sem tudi jaz pisala o svojih dekliščinah…če bi rada pa podrobnosti, pa povej..ti jih napišem ni panike…
…sej časa maš glih prov, če bi rada tako organizirala, kot je treba….

New Report

Close