Forum.Over.Net

Skrinjica idej!

Ropotarnica dobrih idej in praktičnih nasvetov za dom, ustvarjanje, obdarovanje ... Forum za vse, ki bi si radi, s pomočjo tisoč in ene ideje naredili življenje bolj pisano.

Objava postopkov

Default avatar

Juma

Je videti, da trenutno z objavljanjem nimam težav...
Sama sem pofotkala nekaj postopkov (no, v bistvu še ni končano), pa študiram, kje bi to objavila. Enega imam že v albumu, pa se mi zdi, da bi bilo bolj prikladno imeti eno stran v albumu samo za to, da bi bilo bolj pregledno.
Ena stran je že odprta (postopki.moj-album.com) in sem pisala avtorici kar na mejl, če bi jo lahko nadaljevali...
In če bi recimo vsaka (ki ima veselje) dobila domačo nalogo da do nekega roka (recimo konec septembra) pofotka en postopek, bi po mojem imeli ful lepo zbirko.
Dovolj z moje strani. Kaj menite ve, ustvarjalke?
Juma
Default avatar

Juma

Prej sem pozabila prilepiti link na postopke, ki sem jih odkrila:
(tale je moj :-))

Upam, da ni nič narobe, če sem te linke objavila (mislim, da sta jih avtorici že objavili tudi sami). Hotela sem samo pokazati, kako je super, če imaš prikazan postopek. Če pa bi bili vsi v enem albumu, bi bilo pa sploh krasno!!
Juma
Default avatar

kaja

Saj že imamo album za tehnike oz. postopke.
Zgoraj je link do albuma.

Uporabnik:TEHNIKE
Geslo: SKRINJICA
Default avatar

BojaMoja

Kaj pa če se gremo nekakšen swap postopkov?
Default avatar

Juma

Veš, da je tudi mene med tem pametnikovanjem prešinilo! Sem se tudi takoj pripravljena javiti za organizatorko!
Počakam do jutri, da vidim tu odzive, potem pa napišem en otvoritveni post :-) (no, upam, da bo delal računalnik tako pokorno, kot danes)
Super, po mojem bi moj preblisk ostal samo to, če se ne bi ti javila in bi takega swapa nikoli ne imeli (saj zdaj govorim, kot da je že 100%).
Juma
Default avatar

Pitka*

Meni se pa zdi, da bi bilo fajn s tem nadaljevati v linku, ki ga je dala Kaja, kjer je zbranih že ogromno tehnik, napotkov, materialov in samo klikneš zgoraj nad forumskimi temami, poiščeš, kar rabiš, pa je!

*** TEHNIKE, NAPOTKI, MATERIALI... ***

Tako bi se ta album bogatil in bi vsak našel vse na enem mestu!

Samo moje mnenje.
Vidka Pitka

http://www.mojalbum.com/vidka-pitka
Default avatar

Pitka*

Glede na to, da uporabniško ime in geslo albuma ne odpreta, bo treba verjetno Kajo vprašat.

Uporabnik:TEHNIKE
Geslo: SKRINJICA
Vidka Pitka

http://www.mojalbum.com/vidka-pitka
Default avatar

nena**

me tud normalno odpira......
Default avatar

Juma

Oj!
Ali sem prav razumela, da se da iz enega albuma prenesti v drugega? Če je tako, bi prosila za opis postopka, ker imam tudi jaz nekaj v mojem in bi kar dala tja.
Pa še to, glede Swapa postopki. Mislila sem, da bi na koncu vsi postopki pristali v tem že obstoječem albumu, tako bi samo malo spodbudili nastanek postopkov in lepo napolnii album.
LP
Juma
Default avatar

sonce_rumeno

Juma!

Nima smisla prenašati celotnega postopka, dovolj je, če objaviš samo link do svojega albuma - poglej kako sem naredila.

Prilepiš samo eno slikico (odpreš pa blog namesto običajnega albuma), in napišeš, kje je objavljen celoten postopek.

Če ti ne gre, lahko tudi jaz to naredim zate. Samo povej.
-----------------------------------------------
http://sonce-rumeno.moj-album.com/
Default avatar

Juma

Sonce_rumeno!
Uspelo mi je odpreti novo mapo v albumu (Reliefna slika s servetkom), samo link ne deluje. A lahko pogledaš, prosim?
Hvala.
Juma
Default avatar

Petra*

smiselno je objaviti celoten postopek, ne samo link, kajti v primeru, da se nekoč odločite album zapreti, bo tudi link prazen

Lp, Petra
Default avatar

sonce_rumeno

Juma link ne bo aktiven, tukaj moraš uporabit copy/paste

Glede brisanja - tako kot pravi nena - če bom umaknila album, bom postopke zbrisala tudi iz skupnega albuma. Za kar sicer resnično ne vidim niti približnega razloga. To ne bo rešitev, da bodo postopki objavljeni - če ne želiš da jih vidijo ostali jih pobrišeš tu ali tam, je vseeno.
-----------------------------------------------
http://sonce-rumeno.moj-album.com/