Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

BABE REGISTRACIJA JE NA VOLJO :))))

Default avatar

Primož

Spoštovani uporabniki, nekateri ste že opazili nekaj sprememb.

1. danes praznujemo skupaj z vami 3 leto še kako uspešnega sodelovanja, saj smo postali skoraj najbolj obiskan portal v sloveniji, poleg najdi.si in matkurje. vse najboljše med.over.net-ovci.
2. nekaj nove podobe, barve in kot ste opazili na vrhu strani tehnični dodatek novice, linkov se pa boste že navadili.
3. registracija je sedaj možna za tistega, ki to želi. če nočete vam še vedno ni potrebno vpisati registracije

Tisti, ki se bo registriral, bo imel lahko svoj nick na veke vekov, samo če ne bo delal neumnosti..

Komentarje sprejemam, kaj bi bilo lahko še bolje.

primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si

Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
https://www.facebook.com/med.over.net
Default avatar

Vesna L.

Vse najboljše tudi tebi, Primož. Nova podoba mi je všeč, od foruma sem pa že nekaj časa "odvisna" ha, ha :))

Vesna (tista, ki je tudi nekoč živela na Škofljici)
Default avatar

Primož

Vesna, saj bomo uvedli tudi skupino za pomoč zasvojenim z Med.Over.Net-om in to za celo družino .))))) Ostali člani še posebej potrebujejo pomoč, zaradi zasvojenosti staršev:))

Saj če je prijetno sploh ni tako slabo in seveda, če ne škoduje zdravju. je pa res, da se potem premalo gibamo, zato bomo uvedli tudi srečanja in debate v živo ob rekreaciji. prijatno s koristnim in nadgradnja forumov.

primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si

Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
Default avatar

MM 2!!!

Primoz,

s zakljuckom tega projekta si si zasluzil kaksno res hladno pivce v senci in pa seveda prijeten in dolg dopust.
Default avatar

ma-mi-ca

Nova podoba mi je všeč, sem bila zelo prijetno presenečena, ko sem danes odprla forum.
Fino!

LP
Default avatar

Primož

Ja, pa kaj še. vsako dobro opravljeno delo še vedno potrebuje vsaj 3 tedne temeljitega testiranja. Ali vse deluje tako kot bi moralo. saj ni problem nekaj narediti, problem je potem, da to dela, kajti če bi šel sedaj na dopust in bi jutri nehalo delat. Bi imel na grbi vsaj 10.000 zasvojenih upraobnikov, ki bi me krivili, da sem kriv za njihovo abstinenčno krizo.

No tega pa nočemo :))))

primož
www.mgc-bistrica.si

Default avatar

Asjaa

Še ena zasvojena tukaj! Vse najboljše!

Asja

p.s. nov izgled mi je pa všeč
Lp, Asja
Default avatar

ŠpelaČ

Čao Primož.....kje se je možno registrirat?? sem brskala pa nič pametnega našla!!!

Nov izgled - super!
Kar se pa samega foruma tiče pa morm rečt, da je ni boljše stvari, čeprav še nisem med "elitno" skupino imenovano "starši"!

LP; Špela
Default avatar

katja

Mene pa zanima, ko sem se hotela registrirat pod katja, ker sem to vedno bila, do včeraj, pa mi je napisalo, da je ena že registrirana. Al sem to jaz, al me je ena prehitela? Ni mi jasno
Default avatar

HelenaK

Hojla,
vse najboljše za rojstni dan in za uspeh, ki ga je dosegel med.over.net. Jaz ga hvalim povsod.

Nova podoba mi je všeč, mi pa manjka tisto stikalce, ki je bilo pri vpisu sporočila, da želiš dobiti odgovore po el. pošti. Tega sedaj ni. Ali to pomeni, da se bodo odgovori pošiljali avtomatično, če si vpisal svoj el. naslov, ali je ta storitev ukinjena?

Helena
Default avatar

ŠpelaČ

Katja, kje se je možno registrirat???

LP; Š.
Default avatar

ŠpelaČ

Še enkrat težim - sem že našla zadeve in sem se uspešno registrirala!

Samo, da ne pozabim kakšnega gesla!

Lep dan vsem!
Default avatar

ma-mi-ca

Jaz pa še vedno ne najdem kje se lahko registriram. Prosim za pomoč.

LP
Default avatar

Lala

Prijava je besedica, pod katero se skriva forma za registracijo.

lala
Default avatar

Primož

Lahko, da je ena Katja že registrirana na kakšnem drugem forumu, če pa si pozabila geslo ko si se registrirala na tjavendan.

drugače pa poskusi ponovno, sem nekaj spremenil in mislim, da bo sedaj šlo.

primož
www.mgc-bistrica.si

Default avatar

Primož

Ta opcija je možna samo če se registriraš in vpišeš tudi svoj e-mail v registracijo.

seveda ni nujno, da je ta mail viden če ne želiš imaš eno opcijo,d a lahko skriješ e-mail

primož
www.mgc-bistrica.si

Default avatar

Ena

Srečnga pa zdravga tudi tebi!

Ena
Default avatar

ŠpelaČ

Takoj pod naslovom STARŠI_STARŠEm imaš vrstičko z naslednjo vsebinco: nova tema, kazalo, na temo, iskanje in prijava. Klikni na prijavo in pol si tam! samo ne vem če je meni uspelo se pravilno registrirat!

To bo pa čas pokazal al pa Primož povedal!

LP vsem skupaj!

Špela Č
Default avatar

j*

Pogrešam možnost nastavitve posamičnih sporočil na vrhu (kot prej), malo imam težav z rumeno barvo - prejšnji kontrast mi je bolj "sedel". Super je predogled.

Pa še ena sugestija: ne vem, če se to sklada z avtorskimi pravicami in če je med.over.netu sploh v interesu, ampak: zelo super bi bilo, če bi obstajal kak knof za "printer friendly version".

Čestitke za rojstni dan!

lp

j*
Default avatar

j*

Še nekaj: razmak med vrsticami je zame, ki sem bolj med slepimi, občutno premajhen. lahko sama kako drugače nastavim?