Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Swap STEKLENIČKA UPANJA 3. nadaljevanje:

Swap STEKLENIČKA UPANJA 3. nadaljevanje:

Avtor: mamči
Datum: 27-12-05 12:03

Jest sem se pa v tole idejo in sporočilo zaljubila na prvi pogled…:

Kaj če bi si jih izmenjale na naslednjem swapu? Pa jih še vsaka naredi +5 za kak Onkološki oddelek?

Evo lista prijavljenih (rok prijave za swap je 5.1.2006):

1-Mamči
2-Pepelka
3-Nova Tanja
4-Gusarka
5-Pika-slika
6-Kitty
7-Mici
8-dd
9-Marta
10-coprnica Saša
11-Fikus
12-Sonce rumeno
13-Kate
14-Florjan
15-V.K.
16-Kaja
17-Poldka
18-natka*
19-Kristina DBL
20-Nykaa
21-Meloncav
22-Unikatna
23-Moi
24-Dreja
25-Deja+3
26-Dodo
27-Roba
28-Nena
29- Koni*
30-Irena 113
31-Ena5
32-St@nk@
33-Natty
34-Pomarančka
35-Birba
36-Polona 1
37-Katika
38-Kaja 75
39-Medo Pu
40-Darling
41-Frčolina
42-Sončk
43-Darža
44-Bauca
45-Hali
46-Janja
47-Paca
48-Tulpa

+5 za bolnike na Onkologiji

Rok za oddajo swapa je 30.januar 2006 -stekleničke bomo razdelile na Dan boja proti raku 4.februarja.

Kako naj bi Steklenička upanja izgledala:

-steklenička naj ne bo večja od 30ml in naj bo steklena

-imeti mora pokrovček (namen je, da si bolnik zaželi skrito željo in si jo zapre v stekleničko, ki jo ima vedno ob sebi-s tem naj bi se mu želja izpolnila) in narejeno luknjico za vrvico (da jih bolniki lahko obesijo okoli vratu, na ključe, na mobitel, toaletno torbico…)

-obdelana naj bo z Fimo maso…poskrbeti je le treba, da je obdelava trdna in obstojna, da bolnikom nebi stekleničke razpadale…po možnosti naj bi tudi preprečila razbitje stekleničke, če bolnikom pade na tla…

-vsaka steklenička naj bi odražala ves vaš vloženi trud, zato si vzemite čas in bodite kreativne do fulla…

-stekleničke naj imajo tudi vaš nick in leto izdelave, lahko pa tudi swapovkam in bolnikom dopišete kako lepo misel-željo…

Swap naj bi potekal po pošti na tak način kot je potekal swap Novoletnih daril (organizator Pepelka). Torej vsaka dobi eno stekleničko in eno pošlje na naslov, ki ga bo dobila na mail.
5 stekleničk za bolnike pa boste poslale meni ali pa jih prinesle na srečanje.

Nekaj linkov galerij, načinov izdelave, idej…:

Prozorne stekleničke (v mojem albumu so enake kot te iz pripetega linka http://mamci.moj-album.com/album/1214716/?os=1290883) lahko poskusim za katero zrihtat iz Kliničnega, zato se mi javite na mail in mi pošljite naslov. Za vse po moje ne bo šlo-ima še katera možnost povprašat v kaki bolnici?

Pošlji oblikovano (09-01-06 03:23)

Pa še moje štiri stekleničke. Ko bodo polakirane jih bom dala v album.

LP Helena

Krasne so

<http://pika-slika.moj-album.com/>
nova
Uredništvo priporoča

Zelo lepe stekleničke. Ta rdeča s smilijem je še posebej pozitivna.

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Hvala punce. Vse so bolj enostavne, ker se še učim. Kaj bolj zahtevnega najbrž nikoli ne bom znala.

LP Helena

Ena5, če so te stekleničke enostavne ne vem kaj bo šele ratalo :-)))

Super.

——————————–

Ej super Ena5 zelo lepe in pozitivne stekleničke…komaj čakam Pepelko, da mi prinese Fimo-sem namreč čisto brez mase ostala…kar tako naprej…ma nam bo ratal, boste vidle da nam bo…

Mamči, tole je tako na tanko na steklenički…kolk tanko lahko zvaljam fimo, da bo obstojno?

Ja dej vsaj 3 mm naj bo Fime gor- v bistvu je fino da Fima prepreči poškodbo stekleničke v primeru, da pade na tla…
…na mašini valjana na najbolj debelo debelino je kar fajn, da je…če pa režeš klobaso pa itak ne moreš na mm debele rezine rezat-je sigurno več, pa če daš rezine eno poleg druge, je potem dovolj mase gor.

uuuuuuuuuuu čist so hude. Lepo, lepo!

Še moji…. nista še končani, še štrikec dobita. Toliko je bilo flašk in ostankov. Zdaj sem z materjalom na nuli.

jooooj… pa tolk imam idej

VAU dd, pa kake zanimive barve mešaš, nikoli ne bi pomislila, da tako pašejo. Full dobre!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ <http://moimoi.moj-album.com/>

Mamči jutri se vidimo!

Jaz nisem naredila niti ene, drug teden začnem akcijo. Naj omenim, da sem dobila 50-60 stekleničk,
Sestra jih je prinesla 10

Sonce-odg. še nisem dobila (saj veš za kaj se gre), upam, da me izneveri

________________________________________________________ <http://matjer.moj-album.com/>

Ej DD razturaš…boš dobila kmalu (jutri, ne?) stekleničke pol pa samo navali:)))lol so tako lušne…

Pepelka jest te čakammmmmm, sem prav nesrečna, ker mam samo 1cm klobasico fime-tud za 1 stekleničko prekrit ni…sej bom valjda zdržala:)))lol

Jezus Mamci, ti mas pa res abstinencni sindrom:)

T

Helena, tista s smajlijem je super!!!!No, vse so!

Naj vse tiste, ki ste naročile Fimo pri Pepelki obvestim: rečeno storjeno!

Gospa direktorca je držala besedo in nam bo donirala Fimo maso…več o tem bo objavljeno v novicah, na domači strani Zavoda med.over.net., ko se vse formalnosti uredijo.

No tole se mi pa ne zdi, da paše pod stare teme…zato premikam nazaj na prvo stran.

Madona teli zamaški…………………..

<http://Darling.moj-album.com/>

Ja, za znoret, kajne? spodaj sem v.k. razlagala kako sem jim jaz napovedala vojno.

New Report

Close