Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! ovitek za knjigo

ovitek za knjigo

Moj mali umetnik si je zamislil narediti prijateljici za rojstni dan ovitek za knjigo. Imate kakšno idejo glede materiala – izvedbe in seveda nabave.

Možnosti je kar nekaj – iz papirja, blaga, folije …

Jaz bi izbrala papir – oz. karton.

V osnovi bi naredila iz mehkejšega kartona (kakšen ostanek od koledarja ipd) klasičen ovitek – torej z zavihki za platnice.

Potem pa imaš več možnosti:
– lahko na ta karton nalepiš valovito lepenko, na katero naredite potem še kakšne zanimive motive – lahko nalepite rožice ipd.
– lahko namesto kartona vzameš več gramski papir in nanj potem s servietno tehniko naredite kakšne motive, napišete njeno ime, morda posvetilo ….
– lahko na prej omenjeni karton nalepite “naraven” papir in nanj nalepite suhe rožice, liste…
– lahko z napihljivimo barvami narišete/napišete na karton/papir …

Se opravičujem, ker sem ideje samo “nametala”. Če mi še kaj pade na pamet, dopišem.

Aja, pa zraven ne pozabita v enaki tehniki narediti knjižnega kazala!:)))

Če klikneš na moje ime, je nekaj podobnega narejeno – ni sicer ovitek, je a ovitek od albuma, ki smo ga naredili učiteljicam v 1.r.

<http://kate.moj-album.com/>

Mene pa zanima s čim si album povezala oz spela. Kaj je tista žička?

Lp, Špela

nova
Uredništvo priporoča

Meni si dala pa super idejo, letos bo hcerin razred zadnjic z to uciteljico in pomislila sem, da bi ji dali tudi loncek z sliko celega razreda.Poleg uredila se lustkan album z sliko vsakega ucenca posebej,kaksnimi poslovilnimi besedami spodaj-zraven slike za uciteljico od vsakega posameznika…Si tako prijazna in mi zaupaš, kdo to dela,lepi slike na loncek- kontakt, ali si to celo naredila sama???
Za pomoč najlepsa hvala.

Na tejle strani najdeš:

Jaz sem poklicala, da sem se malo pogovorila, potem sem poslala sliko, ki sem jo sama dodelala, po mailu. Ker sem iz Lj. sem šla sama iskat, drugače pošljejo tudi po pošti. Cena je (bila) 2.500,00. Saj verjetno je napisano.

Lani smo pa dali za učitelja iz PB sliko na majico natisnit. Tudi v redu.
Se mi zdi, da je prav krasno sprejeto vabilo:)

Aja, meni so naredili takrat v 2 dneh, čeprav so bili malo zoprni, a sem bila jaz tako strašno prijazna.. :))))))) Bolje je, da ne zadnji hip.

najlepsa hvala in zelim ti lepo nocko,papa

A veš, da res premišljujem o tem, da bi šla res spat:))

Nočko.

<http://kate.moj-album.com/>

New Report

Close