Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Nujno potrebujem ljubezenski verz!

Nujno potrebujem ljubezenski verz!

Pozdravljeni!
Lepo prosim,če ima kdo kakšen daljši ljubezenski verz – nujno ga potrebujem!Naj bo res dolgi!Lepo prosim za vašo pomoč!Hvala ter lep pozdrav vsem!

koliko vrstic je za tebe dolg verz?..ker nekaj jih imam

Pozdravljeni!Potrebovala bi kar dolgi verz – kot naprimer dolgo pismo!Če lahko bi vas lepo prosila,če mi kakšnega napišete!Hvala za vašo pomoč in lep dan vam želim!Tjaša

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!Še enkrat vas NUJNO prosim za dolgi ljubezenski verz!Lepo prosim!Hvala ter lep pozdrav

Nikoli ne moreš zapreti duri svojim občutkom.
Vse najne želje dozorevajo v sadove ljubezni.
Sonce se je dvignilo visoko na nebu.

V meni se prižiga luč, ki razvetljuje tvoje poti.
Z žgočim ognjem svojega hrepenenja
te čakam, s skrivno močjo svoje pesmi
ohranjam in krepim najno ljubezen.
Razigranost in razkošje tvojega srca
sta me vzradostila v slovesni preobleki luči.
Vse tvoje hrepenenje se je združilo
z mojimi mislimi, željami in očutji.

Rešuješ se slasti.
Utapljaš se v brezbrežnem oceanu čakanja.
Skelijo te spone in srce te boli, ko me ni.

Popolna blaženost je vzcvetela v srcu
in te predramlja iz sanj in spominov,
ko zaslišiš moje napeve
in začutiš moje telo in moje ude.

Tvoja bela jadrnica ne more odriniti.
Valovi pljuskajo in dnevi minevajo.
Ti me v mislih prižemaš k sebi.
Najni duši se mešata z veseljem in bolečino
in jaz te čakam v svoji podobi
z mnogoterostjo tebi všečnih dejanj.

Ostajam sama in ti pojem pesmi.
Ostajam tvoja nebeška luč, tvoja vodnica,
luč ki ti napolnjuje srce z ljubeznijo,
luč, ki boža tvoje oči,
luč, ki blaži tvoje osamljeno srce.

Jesen je in sedim v travi.
Gledam v nebo in ljubezen me razžarja.
Srce se poigrava v ritmu radosti,
v ritmu valovanja trav,
zibaje v mojih čutih.
Ozračje drhti po ljubezni.

Čakam te preizkušena v moči,
čakam te z govorico svojih znamenj,
čakam te v upih, veselju in smehu.

pošiljat ti jih nekaj, sama izberi
lp, lari

Od dne, ko prvič poljubila sem te, se ne počutim več dobro, ko bi vedel, kako pogrešam te, kako zelo ljubim te!

Očitno težko je, če nismo več ljubljeni, ko ljubimo, toda težje je živeti, če več ne ljubimo.

Oči tvoje prelepe so segle mi v srce, ko prvič sem zagledala se vate, so rekle: ˝Ljubim te!˝

Obupala je, a on jo je tolažil z besedami. Jokala je, a on je s poljubi zadušil njene solze… A ni pomagalo, niso pomagale nežne besede, ne poljubi, kajti vedela je, da bo moral kljub temu oditi v drugi kraj, čeprav jo ljubi!

Obstaja bolečina, ki jo velikokrat čutim, a je vendar nikoli ne boš spoznala.. povzroča mi jo tvoja odsotnost.

Oblaki se podijo, misli nove rojijo ! Luna se joče, ker k soncu hoče ! Moje srce pa joče in strašno nori, ker tebe tu ni, pa se sprašuje kje si ?

Objemi me, poljubi me, mi šepni na uho, da ljubiš me močno.

Oba sva se zavedala, da je to mogoče najino zadnje srečanje. Vedela sva, da morava narazen, kajti preveč sva se ljubila. Naslonila sem mu glavo na ramo, in nisem mogla kaj, da nebi bridko zajokala. Naenkrat sem začutila nekaj vlažnega na vratu. Odmaknila sem se in ga pogledala. Tudi on je jokal. Stala sva drug ob drugem, se gledala in jokala. Mislila sem da se mu bo zmešalo. Čutila sem njegove roke, ki so me čvrsto priklepale k njim. Poljubila sva se kot dva, ki se nikoli ne bi mogla ločiti, a vendar sva se- za vedno!

Now, we are going to test your humanity: …testing…searching…still testing… Sorry we found that you are not a human…you are an angel.

Now we see but a poor reflection as in a mirror; then we shall see face to face. Now I know in part; then I shall know fully, even as I am fully known.

Now join your hands, and with your hands your hearts.

Now join your hands, and with your hands your hearts.

Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.

Nočas za tebe stihove pišem, nočas za tebe zvjezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam, dopusti da ti kažem koliko te volim!

Noč. Tema. Nikogar ni. Le jaz in ti ter najine oči.

Noč razpira svoja krila, naj pride k tebi nočna vila, naj prinese lepo spanje in naj vso noč ti šepeta, da nekdo te rad ima!

Nocem, da se ti izpolnijo vsi upi, ker potem ne bos vec upala. Nocem, da se ti izpolnijo vse sanje, ker potem ne bos vec sanjala. Nocem, da se ti izpolnijo vse zelje, ker potem ne bos vec zelela. Hocem pa, da se ti izpolni toliko upov, sanj in zelja, da bos srecna!

Noben človek ne obstaja zame, nobenega ne ljubim tako močno kot tebe!

No one is so utterly desolate, but some heart, though unknown, responds unto his own….Longfellow.

No matter what you’ve done for yourself or for humanity, if you can’t look back on having given love and attention to your own family, what have you really accomplished?

No matter how happily a woman may be married, it always pleases her to discover that there is a nice man who wishes that she were not.

No man, or woman, was ever cured of love by discovering the falseness of his or her lover. The living together for three long, rainy days in the country has done more to dispel love than all the perfidies in love that have ever been committed.

No man ever quite believes in any other man. One may believe in an idea absolutely, but not in a man.

No love, no friendship, can cross the path of our destiny without leaving some mark on it forever….Francois Mocuriac.

No dno morja sem potonila, ni poti za pot nazaj zakaj sva midva se ločila nenadoma, za vekomaj. Končale so se bolečine, ki jih trnje obudi, rana v srcu pa ne mine, vedno huje krvavi.

No cord nor cable can so forcibly draw, or hold so fast, as love can do with a twined thread….Robert Burton.

Nisem igrača, da bi se igral z menoj, nisem solza, da bi tekla po tvojem licu, nisem roza,da bi dišala, nisem trnje, da bi te zbodla, nisem ptica, da bi ti pela, sem le zaljubljena vate in vedno bom le zate živela !

Pozdravljeni!Najlepša hvala za zelo lep verz.Kje najdete tako lepe verze?Mi mogoče lahko še kakšnega pošljete?Lepo prosim!Imejte se lepo in še enkrat hvala za vaš trud.Tjaša

Pozdravljena!Tudi vam se najlepše zahvaljujem za verze.Tudi vaši so zelo lepi.Mi lahko še kakšnega pošljete-kakšnega daljšega??Lepo prosim!Hvala in lep dan vam želim!Tjaša

Pozdravljeni!Ponovno vas vse skupaj lepo prosim še za kakšen daljši ljubezenski verz!
Hvala ter lep dan,Tjaša

Tjaša, saj te razumemo kaj želiš, ker si v 5 emailih to ponovila!!!!!!!!!!!!!1

New Report

Close