Najdi forum

oddaja preverjeno

Dragi obiskovalci foruma!

V naslednjih dneh se bo snemal prispevek o SKUFM za oddajo Preverjeno. Če ima kdo željo in pogum povedati svojo zgodbo, se naj javi na moj osebni mail, najkasneje do jutri. Vesela bom vsake pripravlejnosti z vaše strani. Želimo, da bolezen spozna širša laična in tudi strokovna javnost. Pomagajte nam pri širjenju poznavanja bolezni.

Hvala in lep dan vam želim.

Metka

Pozdravljeni!

Oddaja Preverjeno je posneta. Na sporedu bo v torek, 13.9.2005 ob 20uri.
Lahko se zgodi, da bo na sporedu tudi kakšen teden kasneje. Na to ne moremo vplivati.

Glejte in napišite povratne komentarje.
Če bo sreča bomo lahko oddajo videli tudi na naši spletni strani.

Lep pozdrav vsem.

Metka

Prvi odziv na prispevek o sindromu kronične utrujenosti v oddaji Preverjeno na POP TV:

Eva, Slavica in Marjan, čestitamo vam za pogum in iskreno izpoved o vaših intimnostih, ki ste jih izpovedali za širšo javnost (kar ni niti malo enostavno). Ponosni smo na vas!

Pohvala predsednici Društva za fibromialgijo!

Zahvala dr. Kos-Goljevi in dr. Beovičevi!

In zahvala ekipi POP TV, oddaje Preverjeno!

Veronika Felicijan,
moderatorka foruma “Kronična utrujenost” na portalu med.over.net

nova
Uredništvo priporoča

Zelo lepo ste predstavili vse skupaj. Čestitam vsem skupaj, še posebej pa seveda vsem trem junakom. Čim boljše počutje vam želim.

Alenka

Saj nisem nevem kako nezna dusa, ampak ker se mi tolk dogaja, sem najbrz se bolj obcutljiva, vglavnem, kar nekaj solzic mi je uslo ob gledanju te oddaje.Priznam! Najbolj pa mi je bilo zanimivo, da so telefoni doma kar naprej cingjali, vsi ki so kakorkoli seznanjeni z mojimi tezavami so me klicali in preverjali, ce gledam preverjeno.In potem…..Waw, a tko je to….

Zanimivo, krasno…

Maya

Zelo sem vesela, da je ta prispevek narejen in da bo slovenska javnost malce bolj seznanjena s sindromom kronicne utrujenosti.
Vsem, ki so pri tem sodelovali se najlepse zahvaljujem. Verjetno bodo marsikaterem bolniku v prihodnosti odprli nekatera vrata.
Lep pozdrav vsem,
Ivana

Oddaja Preverjeno je izpadla enkratno!

Želela bi čestitati vsem članom, ki so bili pripravljeni izpostaviti medijem tako sebe kot tudi bolezen. Lahko smo ponosni, da imamo med seboj ljudi kot ste Vi.

Iskrene čestitke tudi Metki (predsednici) za organizacijo in njen nastop.

Valerija

Ni me bilo doma prejšnji teden in sem naročila, da mi oddajo snemajo na video kazeto, tako da sem si jo lahko ogledala. Prvo kar bi rada povedala je: “Kapa dol!”
Kot drugo, povedala sem soprogu, da si želim, da z menoj pogleda prispevek, ker mi nikoli ni zares “verjel” da mi nekaj je… Vsaj desetkrat je pokomentiral:” Glej, pa isto to si mi tud ti povedala!” Čeprav sem se trudila skriti solze, sem se sama pri sebi nasmehnila in pomislila: “Ja, to je zaradi tega, ker smo vsi na isti ladji”, toda rekla sem le: “Ja, res, le da mi nikoli nisi verjel, ko sem ti govorila!”
Nisem prepričana, da tudi zdaj popolnoma verjame, še manj sem pa prepričana, da bo moja zdravnica, če je to gledala – verjela, ker, ko je nekdo tako trdno prepričan, da je vse le v človeški glavi – težko ga prepričaš v nasprotno!
Ljudje se v glavnem strinjajo s tem, da je možno, da se slabo počutiš, ne strinjajo se pa s tem, da je to resnična in otipljiva bolezen, ki ti tako lahko povsem zagreni življenje.
Mislim pa, da je že velik uspeh, da se o našemu problemu končno javno spregovori in to v še kar gledani oddaji! Čestitam!
Ko tako gledaš “film”, ki je podoben tvojem, te kar stisne okoli srca in se sprašuješ, koliko nas je na tem širnem svetu!? In v hipu, ne moreš si kaj, iz oka spolzi solza…

Lep pozdravček vsem in čim manj bolečin, ter čim več sončka!

Gordana ******* Upanje je nekaj mehkega, kar se spusti na dušo in zapoje melodijo brez besed. Nikoli ne obmolkne in najslajše zveni ob nevihti. (Emily Dickinson)

Žal se oglašam šele en teden po oddaji, ker me je otrokova bolezen povsem okupirala. Pa vendar bi tudi jaz rada izrazila pohvalo našim junakom, da so imeli toliko poguma in svoje težave razkrili pred kamero, saj je govoriti o sebi najtežje.Upam, da bomo kmalu lahko naredili zopet kakšen nov korak v prepoznavnosti naše bolezni – torej gremo naprej!!

Lep pozdrav!
Bojana

New Report

Close