Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Zivljenjsko nezgodno zavarovanje – odskodnina

Zivljenjsko nezgodno zavarovanje – odskodnina

Od leta 2002 imam sklenjeno Zivljenjsko nezgodno zavarovanje pri ZT. Letos aprila sem imela prometno nesreco in sem bila v bolniski dva meseca. Poskodovan vrat in nateg hrbtnih misic (hrbtenica). Podala sem prijavo nezgode.
Zanima me ali bom poleg dnevne odskodnine dobila placano se kaj drugega? V kolikem casu lahko pricakujem, da mi bodo placali?

Ali ste bila vi povzročitelj nesreče?

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Bila sem sopotnik v avtomobilu. Fant je vozil, neznani voznik naju je izsilil in sva letela v ograjo!

nova
Uredništvo priporoča

V primeru, da ima fant zavarovanje AO+,lahko uveljavlja odškodnino.
Vam pa iz nezgod.zav. poleg dnevne odškodnine pripada še eventuelna invalidnost,zahtevek pa se vloži po preteku enega leta od poškodbe na vašo zavarovalnico.
Veliko ljudi se ne znajde,kadar imajo opravka z zavarovalnico.Zato smo tukaj,da vam pomagamo.Bodisi z nasveti,ali pa kako drugače.In ravno tak je bil tudi moj namen.In če boste kdaj potrebovali pomoč ali nasvet veste,kje me najdete.

Lepo vas pozdravljam, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close