Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Šla je turbina pri avtomobilu-lahko uveljavim zavarovanje?

Šla je turbina pri avtomobilu-lahko uveljavim zavarovanje?

Mene pa zanima ali lahko in na kakšen način uveljavim avtomobilsko zavarovanje tudi v primeru okvare avtomobila? Imam kasko.
Šla je namreč turbina, in bo strošek popravila ca. 400.000 SIT.

Bojim se sicer, da bo odgovor negativen a sedaj sem prav obupana zaradi visokega stroška…..

Hvala za odgovor!

Pri kasko zavarovanju se lahko zavaruje tudi strojelom. Te opcije nimate v vašem kasku,saj se tudi redki odločijo,da to tudi zavarujejo.
predpostavljam,danažalost tega ne boste mogli uveljavljati.
Želim vam čimmanj stroškov in srečno vožnjo, Bruno

Pošlji oblikovano (10-11-03 12:33)

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

hvala za odgovor!

mi lahko prosim pojasnite še katera opcija je ta za strojelom? rada bi preverila na polici, ker moja uavarovalnica me je zelo na hitro odpravila, da to sploh ni mogoče zavarovati…
pa koliko približno stane tak dodaten kasko? vrednost avtomobila je pribl. 2,5 Mio SIT.

pozdrav!!

Strojelomna zavarovanja so namenjena predvsem za specialna vozila,tovornjake,vlačilce in gradbene stroje v kombinaciji avtomobilskega kaska.Ta vrsta zavarovanja je zelo draga.cca.20%doplačila od vrednosti novega avtomobila.

Lepo vas pozdravljam, Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close