Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja usnjeni sandali puščajo barvo

usnjeni sandali puščajo barvo

Hoj,

prej je bilo govora o prešvicanih sandalih, jaz imam pa drug problem – sandali (usnjeni), ki puščajo barvo kot nori. Moj dragi mora takoj pod tuš prat noge, ker drugače imamo ves itison pobarvan.
Kaj naj naredim, da ga rešim hudih muk?

da gre pod tuš s sandali, ene dvakrat:)))

Tudi to ne nuca…Meni še po dveh letih puščajo barvo.

LP

P.s.: Nesita jih nazaj v trgovino..

tnx obema.

Ideja, da bi jih nesla nazaj v trgovino sicer ni slaba, ampak se bojim, da bi jih kar na rit vrglo, če bi se tam sezul, da bi pokazal kako puščajo, ker ko bi videle njegove temno rjave podplate, ki so kot da že 5 let ne bi bili umiti, močno dvomim, da bi jih hoteli zamenjat:-)))))))))

Ampak mi gre pa na živce, da take šolne prodajajo.

Rok ima prav, če jih nima dolgo jih kar lepo nesi nazaj v trgovino, pa naj si druge zbere, imata vso pravico.

niso ravno novi – so od lani, tako da…..

Vse to je res da imaš pravico čevlje nest nazaj če puščajo barvo, je pa vprašanje če jih bodo zamenjal, namreč po novih pravil ki sedaj veljajo ene dve leti je da mora biti usnje barvano z naravno barvo in nič več s kemijsko in slaba stran te barve je da pri ljudeh ki se boj potijo gre pač barva stran, in to naj bi kupec ob prodaji takih čevljel moral povedati. Poskusi jih malo namočiti potem pa jih našpricaj z lakom za lase, če še to ne pomaga se v bolje založenih trgovinah s čevlji dobi sprej za inpregnacijo in če našpricaš s tem potem barva ne bo šla več stran
lp MAtejaK

hvala, bom poskusila in sporočim

New Report

Close