Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

toyota yaris

Default avatar

Oskar

Žena si želi kupiti toyoto yaris. Ali se tudi vi strinjate, da ni večje jajce od omenjene. Kako ji naj dopovem, da je to avto, primeren kvečjemu za neumne ženščine brez domišljije in nesposobne voznice ki ogrožajo ostale udeležence v prometu.
Default avatar

egon

Se strinjam, je jajca. Kakšne kokoši so šele ženščine, ki jih vozijo.
Default avatar

sukhoi

Se ne strinjam-je precej boljše kakovosti kot evropska jajca. Sem dosti na cesti pa me še nikoli ni ogrozila voznica yarisa.
Default avatar

makarony

Oskar, zakaj se ti zdi, da je Toyota Yaris slab avto ?
Default avatar

simon

Yaris je zakon od avtomobila, vsi ki trdijo nasprotno pač nimajo izkušenj z vzhodnimi vozili. Imam Yarisa letnik 2000 in ima prevoženih 195000 km in lahko z zagotovostjo trdim, da nimam nikakršnih problemov in stroškov, razen rednega servisa.
Oskar, z vsem spoštovanjem, nimaš pravega pristopa do soljudi in če imaš težave si poišči pomoč. Vsi pač niso dobri šoferji...............................
PS: predvidevam, da imaš kakšnega WW
Default avatar

jajček

Kako naj tvoji ženi dopovemo, da ima zaplankanega moža brez domišljije, ki mu kakovost lahko prineseš na pladnju, pa je ne bo prepoznal?
Z Yarisom v nasprotju s tabo skoraj ne more zgrešiti.
Default avatar

racer

Jajček dobr si tole napisu pa še prov maš!
Default avatar

pele

Me prav zanima kaj Oskar vozi? Jaz nimam Toyote pa vem ,da je Yaris daleč najboljši avto v svojem razredu in to brez konkurence.
Default avatar

Bole

Yaris ni slab avto.Se strinjam ,da je ženskam všeč,ker je moji ženi tudi.
Do nedavnega sem se tudi sam strinjal z nakupom.Verjemite mi všeč vam je dokler se ne usedete in zaprete vrata.Te so kot iz kartona če bi jih snel najbrž ne tehtajo več kot 5 kg.Nemogoč položaj za volanom pa se ta je nastavljiv samo po višini in še to pod takim kotom da je itak brez smisla.Na tržišču je najdražja med konkurenti.
Zunaj lepa ,znotraj poraz.vozil jo pa nisem
Default avatar

bole

Yaris ni slab avto.Se strinjam ,da je ženskam všeč,ker je moji ženi tudi.
Do nedavnega sem se tudi sam strinjal z nakupom.Verjemite mi všeč vam je dokler se ne usedete in zaprete vrata.Te so kot iz kartona če bi jih snel najbrž ne tehtajo več kot 5 kg.Nemogoč položaj za volanom pa se ta je nastavljiv samo po višini in še to pod takim kotom da je itak brez smisla.Na tržišču je najdražja med konkurenti.
Zunaj lepa ,znotraj poraz.vozil je pa nisem:
Default avatar

sukhoi

Jaz sem jo pa vozil in mi je bila zelo všeč. Položaj za volanom mi je odgovarjal, mogoče zato ker nisem med večjimi.
Default avatar

Kolesar

To, da so vrata lahka ne pomeni nič slabega. Teža ne pomeni tudi varnost. Yaris je med najbolj varnimi malimi avti. Če avto ne voziš, ne veš kakšen je.
Saj avto je za vozit in ne samo za gledat. Pri Toyoti je tako: več ko jo voziš rajši jo imaš. Sčasoma pa ugotoviš, da je tisto kar ti se zdelo slabo pravzaprav odlično.
Default avatar

škorpjon

OSKAR in krog vseh, ki dvomijo o YARIS-u. Svetujem vam pregled očitno izpuščenih strani, no bolje poglavji o tehniki, varnosti, zanesljivosti.
Pri nekaterih je zelo temačno tudi v poglavjih o ženskah; kako kupujejo avtomobile, kako jih ocenjujejo in nenazadnje kako vozijo.
Verjetno niso nikoli imeli priložnost kupovati avto z žensko in prisluhniti njeni pogledom, mnenjem, ocenam … o določenem avtomobilu.
Pa tudi rezultatov recimo slovenskih tekmovanj. Poglejte si rezultate v pokalu »ta malih« FIAT-ov in poglejte si rezultate »ženščine« (v resnici je čisto brhka deklina) z imenom ASJA.

LP, Škorpjon