Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

Mitshubishi space star 1,6

Default avatar

Family

Kaj mi svetujete o avtu Mitshubishi space star 1,6 (poraba, cena servisov
kvaliteti...)
Default avatar

ŽNJ

Porabaokoli 8 l, mogoče mal več, servisi dragi, dokaj kvalitetna izdelava, ima pa svoje muhe, kot vsak avto.
Default avatar

šofer

Bom šel še malo v drugo smer: avtomobil je dokaj star, nima prav veliko sodobnih podrobnosti (denimo zlaganje posameznih sedežev), armaturna plošča je dolgočasna, cena pa izjemno privlačna. Motor ni dirkač, se rad vrti, a je glasen (spet starost), poraba ni dosti nad 8 litrov, kar je povsem OK. Mitsubishiji se načeloma (!) ne kvarijo, a jih je tudi malo, ceno servisa pa ti bodo povedali na servisu.
Default avatar

kranjski janez

moj drugi avto je bil mitsubishi sicer Colt pa vseeno. Mitsubishiji se NE KVARIJO niti pod razno. V 400.000 prevozenih km sem menjal samo jermene, olje... (vzdrzevanje pac), okvara pa je bila: spustili so mi amortizerji zadaj, menjal sem 1 koncnik, menjal bencinsko crpalko to je pa tudi vse. Servisi na uradnem servisu so pa precej dragi. Rezervne dele pa kupuj v avstriji ker so ceneje.
Default avatar

Gimi

ŽNJ napisal:

> Porabaokoli 8 l, mogoče mal več, servisi dragi, dokaj
> kvalitetna izdelava, ima pa svoje muhe, kot vsak avto.

Poraba je 7,5
Servisi so v primerjavi s kakim francozom ali nemcem zastonj. Izdelava zelo kvalitetna!!