Forum: Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

Mitshubishi space star 1,6

Nova tema
Default avatar Family 1 Jan 2005 13:44

Kaj mi svetujete o avtu Mitshubishi space star 1,6 (poraba, cena servisov
kvaliteti...)

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar ŽNJ 1 Jan 2005 21:15

Porabaokoli 8 l, mogoče mal več, servisi dragi, dokaj kvalitetna izdelava, ima pa svoje muhe, kot vsak avto.

Default avatar šofer 2 Jan 2005 22:35

Bom šel še malo v drugo smer: avtomobil je dokaj star, nima prav veliko sodobnih podrobnosti (denimo zlaganje posameznih sedežev), armaturna plošča je dolgočasna, cena pa izjemno privlačna. Motor ni dirkač, se rad vrti, a je glasen (spet starost), poraba ni dosti nad 8 litrov, kar je povsem OK. Mitsubishiji se načeloma (!) ne kvarijo, a jih je tudi malo, ceno servisa pa ti bodo povedali na servisu.

Default avatar kranjski janez 24 Jan 2005 19:18

moj drugi avto je bil mitsubishi sicer Colt pa vseeno. Mitsubishiji se NE KVARIJO niti pod razno. V 400.000 prevozenih km sem menjal samo jermene, olje... (vzdrzevanje pac), okvara pa je bila: spustili so mi amortizerji zadaj, menjal sem 1 koncnik, menjal bencinsko crpalko to je pa tudi vse. Servisi na uradnem servisu so pa precej dragi. Rezervne dele pa kupuj v avstriji ker so ceneje.

Default avatar Gimi 29 Jan 2005 15:48

ŽNJ napisal:

> Porabaokoli 8 l, mogoče mal več, servisi dragi, dokaj
> kvalitetna izdelava, ima pa svoje muhe, kot vsak avto.

Poraba je 7,5
Servisi so v primerjavi s kakim francozom ali nemcem zastonj. Izdelava zelo kvalitetna!!

Stran 1 od 1
Na vrh