Najdi forum

Ali katera kupuje plenice z blagovno znamko DM? Kakšne so? So Cotton-like ali pa so bolj “plastične”?

Mož je nekje zasledil reklamo, da so spet na voljo Pampers extra dry plenice . Je to res in če je, kje jih imajo?

Hvala in lep pozdrav vsem

Mi uporabljamo Baby love plenice od DM in smo zadovoljni. So bolj mehke od zelenih Pampersk, za ostale ne vem, ker jih ne poznam.

Mi smo poskusili že veliko različnih firm plenic in so mi najbolj všeč ravno Babylove od DM. So mehke, ne puščajo muck na ritki, zelo dobro vpijajo mokroto in tudi cena je OK.

LP

nova
Uredništvo priporoča

Tudi mi smo takoj, ko smo izvedeli zanje, presli na Babylove plenice, ki so zelo v redu. Tudi kroj je precej boljsi od zelenih pampersk (zadaj ima v pasu nabrano, da se lepse prilega). Hlacke (za otroke, ki ze hodijo) imajo pa slabse od pampersk, ampak so tako oboje bistveno drazje od plenick.
Lp
M.

Enkrat smo jih preizkusili. Glede vpojnosti in mehkobe so vredu. Meni niso odgovarjale zato, ker je imel otrok vedno potno kožo po trebuhu in hrbtu pod pleničko. Tudi če plenica sploh ni bila mokra od lulanja, je bil okoli pasa ves moker-poten.

Pozdravček

Poskusili smo mnoge, najbolj prisegamo na Fixies, DMove pa so takoj naslednje.

odkar smo jih preskusili, smo preklopili izključno na njih – so zelo mehke in se fino prilegajo – za pamperske jih več ne zamenjam
urša

New Report

Close