Najdi forum

Montažne hiše

Pozdravljeni!

Zanima me, katere so kvalitetne montažne hiše. Kaj pravite na hiše Lumar?

LP

Tina

Nas je prepričal Kager. Temu je primerna tudi cena. Sedaj iščemo približke njihove kvalitete za nižjo ceno…

nas pa Lumar

Nas je tudi prepričal Lumar, so v samem vrhu glede kvalitete in same izvedbe ter uporabljenih materialov, delajo tudi veliko za tujino, nudijo
tipske ali netipske projekte hiš z možnostjo še dodatne t.i.m. prestige stene ki še dodatno vpliva na boljšo izolativnost hiše.

Lp

mi smo vzeli kagerjev načrt, ga nesli v jelovico, nekoliko poravili
in dobili precej bolj ugodno ceno.
Kvaliteta je zelo OK (imata 2 zadovoljna prijatelja).

Lp

Tinček

Imam Kagerjevo hišo, druge poznam le površno. Lahko pa rečem, da je razlika, predvsem v konstrukciji stene in odnosu Kagerjevih monterjev do dela. Obrtniki, ki so mi delali in imajo izkušnje tudi z npr. Marles in Jelovico, so mi vsi rekli, da bi se sami odločili za Kager hišo. Vse pa je seveda povezano z denarjem, ki ga imaš na voljo. Osebno sem mnenja, da je najbolj pomembno to, da imaš pod nadzorom izvajalce, ki ti postavljajo hišo, ne glede na to kje si jo kupil.

Lep dan.

Ka pa hiša proizvajalca Juting???

KAkšen pa je rang cene pri Kagerju ?

Nekaj odstotokov nad konkurenco.

To je…

koliko točno. Konkurenca ima cene od 555-1000 Eur / 2m.

a lahko kdo izda tole zagonetko okrog KAgerja?

ne gre za zagonetko, samo pavšalno primerjanje te pripelje edino do tega, da na koncu kupiš npr. cenejšo Jelovico in trdiš, da je enako kvalitetna kot Kager.
Mi trenutno pričakujemo predračune drugih ponudnikov za isti idejni načrt – hiša naj bi bila narejena po naši specifikaciji materialov – čim bolj primerljivih Kagerjevim. Seveda niti ne pričakujemo enako kvalitetne izvedbe. Smo kontaktirali z lastniki Kager hiš in vsi imajo enotno mnenje – brez pripomb.
Beri še na
http://med.over.net/phorum/read.php?f=98&i=15686&t=15686

Ali ima kdo hišo Rima? Kako se obnesejo oni?

kaj je taqko posebnega pri kagerju? edine hiše, ki nekoliko izstopajo je družina vita nova, ne vem edino, kako kvalitetna lepila uporabljajo, ter koliko formaldehidnih smol (verjetno kar nekaj…), poliuretan ipd,vse ostalo pa se mi ne zdi baš nekaj. bi raje imel mogoče riko, čeprav tudi nikjer ne dobim ustreznih podatkov. ima kdo kakšne pripombe glede riko hiš?

riko je dober, ampak še dražji. Njihova proriteta ni postavljanje hiš temveč ustvarjanje imidža. Kagerjevo hišo ima veliko zaposlenih pri kagerju, rikova hiša je pa le za izbrance in prav to ti dajo tudi hitro vedeti.
kaj je posebnega pri Kager hišah pa ti postane jasno, ko začneš primerjat ponudbo malo bolj in ko si kakšno stvar tudi od blizu ogledaš. Je pa res, da je drag…

Mi imamo hišo od Lumarja in smo ZELOOOO zadovoljni! Cena pa približno 28 miljonov za 130m bivalne površine za netipski načrt in vse po naših željah. Govorim o ceni na ključ.

Kagerjeve hiše poznam precej dobro. Predvsem skozi materiale. Ne vem kako to delajo drugi proizvajalci, vendar Kager uvaža kvalitetne materiale, ki so tudi trikrat dražji kot pa, če bi pri nas kupil kar ponuja trg. Gre predvsem za gostoto lesa, rast itd… To seveda stvar podraži, vendar je kvaliteta precej višja.

Izdelava je izredno natančna in ne odstopa od tistega kar je narisano v biroju.

Kar se tiče naknadnih del, lahko v vsaki montažni hiši ravno tako opraviš vse kot pa na klasično grajeni.

New Report

Close