Najdi forum

Cene montažnih hiš

A morda kdo ve, kakšna je okvirno cena m2 montažnih hiš? Na spletni strani od marlesa namreč ne najdem cenika. Zanimajo pa me manjše hiše – cca 100 – 120 m2 stanovanjske površine, recimo tale tloris od Marlesove hiše Compact se mi dopade:

Vesna

pri njih lahko naročiš brezplačni katalog z cenikom in tako boš dobila informacijo iz prve roke.

LP

Ja, vem, sem prebrala na spletni strani. A morda ti veš podatek z druge roke? Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

ne, res ne vem in tudi cene hiš so lahko spremenjene, vem pa da imajo občasno kakšne akcije in se lahko cena kar precej zmanjša, zato bi jaz na tvojem mestu res kontaktirala njih in jih prosila za vse podatke o morebitnih akcijah.Vem pa ,da so zelo ažurni, no vsaj pred 5 leti so bili, ko sem jih prosila za kataloge, ko smo se odločali ali bomo gradili ali bomo postavili montažno, sem jih dobila zelo hitro po pošti.

sem pa sedajle govorila s sodelovko, ki se ravno sedaj dogovarja z njimi in pravi, da ti lahko cenik pošlejo po mailu samo kontakt moraš napisat.

lp

Hvala.

živijo,

jaz imam predračun od jelovice za 126 m2 – po naši idejni skici za 24mio na ključ.
lp
K

Hvala. Tudi sama sem računala, da se bo znesek gibal v teh okvirjih.

Mam čisto nov cenik:
-za 90m od 17 mio
Tam okoli 20-25 mio za tvojo velikost, odvisno od modela.

OPOZORILO
Preden se odločite o nakupu se pozanimajte o izvajalcih. Na trgu je pridaničev polno in nikakor jih ne zanimajo reklamacije. Konkretno so nam pripeljali hišo od Jelovice, pa mislite da je kdo še prišel pogledati ? Figo, briga jih kako njihov objekt zgleda, samo da se je rešijo iz skladišča. Čeprav je res, da so izvajci od Moje hiške d.o.o. ( dobrega pa o tem podjetju tako ni nič napisanega ), pa vendrle bi morali nositi del odgovornosti.
Pred plačilom se obvezno prepričajte o kvaliteti. Če ne bo nekoga venomer zraven, vam bo žal kolikor imate las na glavi.

nuka

ali ti jelovica ne postavi hiše sama, saj imaš montažo že plačano v ceni hiše, vem da marles postavlja sam, kolegica bo plačala le svojega nadzornega in dvigala pa prevoz hiše vse ostalo mislim, da je že všteto v ceni hiše.

Ne vem odgovora na to. Kako je bilo pri nas: Z Moja hiško d.o.o. podpisana pogodba katera se hvali vsenavprek ( le s čim ??? ) na ključ po 10 mesecih še vedno nevseljiva ( čeprav več kot 90 % plačana ). Jelovica – za začetek ti pridejo rezat “kovinski” nosilec in lesene dele ki so predolgi ( očitno jih delajo kar tako ) in za tram ti dajo papir, vreče ko stran potegneš pa opaziš, da sploh ni cel pač pa pobarvan in poškodovan. Da bi se kdo javil, dajte no. Saj so dobili denar in jim je malo mar. Sploh pa groza kar se dogaja z MH d.o.o. Nadzorni jim je milo napisal – šlamparija -, da bi pa prišel njihov nadzorni, ha ta bi bila šele dobra. V 10 mesecih niti nisem slišal zanj kaj šele videl.
Ja, zelo pazite s kom imate opravka. Če pa vas zanima ogled vam zelo rad razkažem kvaliteto in pomanjklivosti samo sporočite.
LP

New Report

Close