Najdi forum

kako se znebiti muh

živimo na podeželju, v hišo nam zaradi sosedskih kmetij vsak dan prileti ogromno muh, ima kdo kakšen predlog, kako se jih znebiti? po možnosti brez tistih kemikalij, zaradi akterih potem muhe po tleh ležijo. hvala lp

oj

Mreže na okna, na vrata pa tiste viseče trakove, ne vem, če kaj pomaga sem pa videla že kar nekaj hiš.

lp

En ekološki nasvet. v lončke posadi meto in jo daj na okenske police-znotraj.
Mi smo ravno tako imeli muhe, ker so blizu kmetije in gnoj. Od kar imam meto na okenskih policah, muh ni več.
P.s. pa še za začimbo jo lahko uporabljaš.

Mreže na okna, ki jih imate stalno odprta.

Katero meto? Kakšno slikco če lahko.

Meta je dišavnica in jo je več vrst. Po moje je vseeno katera je, glavno da oddaja vonj_ poprova meta je tudi sestavina raznih sprejev.

Mreže na okna, odganjajo jih menda tudi orehovi listi.

Sicer so vprašanja na forumu že starejša ampak muhe so pa aktualne zato vam napišem, kar sem sam našel. Izredno učinkovito sredstvo, ki deluje samo na muhe ( ni nevarno za domače živali,…itd) Sam kupujem to v tujini, ker je cenejše in imam sedaj vedno to na zalogi :-). Deluje pa takole :
Dokončno se znebite nadležnih muh – deluje do 5 tednov. Sredstvo razredčite in pošpricate podboje, fasado, okoli oken,….ali pa ga nanesite s čopičem, na lesene deske, kartone, podboje….Muha pogine v nekaj trenutkih potem, ko prečka namazano/pošpricano površino. Sredstvo ni nevarno za ljudi in domače živali.

Jaz sem našpricala okenske okvirje in police od znotraj z biokilom, pa je tudi delovalo. Na vrata pa mrežasto zaveso. Ampak biokil na soncu hitro razpade in po dobrem tednu ne deluje več.

“topdog”, ali lahko poveš kako se to sredstvo imenuje, kje si kupil in ceno?

topdog je napisu vse potrebno sam o čem je dejansko govora pa ne…in kaj to obiskovalcem foruma pomaga?

Objava čaka odobritev

New Report

Close