Forum.Over.Net

Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Odgovarjajo: Alenka Tomori, univ.dipl.inž.arh • Luka Tomori, univ. dipl. inž. arh

Montaža klime - cena

Default avatar

Zvonka

Za 3 klime imamo že napeljavo po sobah, treba je samo še pritrditi in zvezati zunanje in notranje enote. Monter hoče za vse skupaj 80.000 SIT, kar se mi zdi drago, saj smo že za napeljavo dali okoli 120.000 SIT. Ali se kdo od vas spozna na te cene in če kdo pozna kakega monterja, ki je bolj ugoden (za Ljubljano)?
Default avatar

MatejaD

Sama delam v podjetju, ki prodaja in tudi montira klimatske naprave. Menim, da cena (vsaj glede na naše cene) ni previsoka.

Lp, mateja
Default avatar

KARMEN

lahko poskusiš na 041 737 975- ta gospod je montiral pri nas, imena se ne morem spomniti
Default avatar

jim

Pri montaži je važnih veliko faktorjev;

- višina montaže (postavitev odra)
- plin (polnjenje inštalacije s plinom)
- kam se montira (dodatne konzole, vijaki reducirni komadi itd...)
- prevoz (ni vse eno, če se pelješ 10 km daleč ali 120 km)
- potrošni material itd...

sicer pa cena 80000 sit za 3 klime je povsem normalna (odvisno kako daleč je narejena napeljava)...??
Vi pravite da treba samo povezati. Kaj pravi monter??

Zakaj pa tisti , ki je naredil napeljavo NI PRIKLOPIL ???
Je sploh vse pravilno narejeno ??
Ali bo tisti, ki bo sedaj priklopil nosil vse stroške morebitne reklamacije NEPRAVILNE MONTAŽE ???

Ni vse tako preprosto kot je videti.
jim
Default avatar

Stoka

Samo ne mi govorit kako je montaža klime ugodna cena in se splača prepustiti "strokovnjakom" ki vedo kaj delajo.4 LETA SEM TO POČEL ZA VEČ RAZLIČNIH FIRM PO SLOVENIJI,POVEM SAMO DA NI LAŽJEGA ZASLUŽKA KOT NEVEDNEŽE NATEGNITI ZA MONTAŽO KLIME IN SPULITI OGROMNO DENARJA,MI SMO NA DAM TUDI PO 500000 SIT DALI V ŽEP IN TO BREZ RAČUNA KER JE VSAK REKEL DA GA NE POTREBUJE SAMO DA JE BOLJ POCENI.LJUDJE TO JE NAVEČJI NATEG KAR SE LAHKO ZGODI,VSI DELAVCO SKORAJ BREZ IZOBRAZBE,SAMO DA ZNAŠ MALO ŠTEMAT IN PRIKLJUČIT CEVI,TER VŠTEKATI V ŠTROM IN ŽE SI SPULIL OD REVEŽA KI JE V TUŠU KUPIL ZA 46000 SIT KLIMO 50000 SIT MONTAŽE,A NI RES DOBRO???
Default avatar

dosttemam

Slovenščina 1. Sedi.

Moderatorji

Alenka Tomori , univ.dipl.inž.arh
AlenkaTomori
Luka Tomori , univ. dipl. inž. arh
LukaTomori