Najdi forum

kako priviti obrtnika

Moje vprašanje je malo drugačno od siceršnjih na tem formumu. Namreč, dali smo zamenjat streho in vgradit nekaj strešnih oken. Problem je nastal, ker pri enem od oken pušča in to tako, da je knauf že čisto razmočen.

Krovec je že nekajkrat prišel in kao “popravil” zadevo, vendar še vedno pušča. Vmes smo poskušali dobiti že tudi druge mojstre, ki pa sranja za nekom nočejo popravljat (kar je sicer meni čisto logično). Korist od teh ogledov je bila, da sedaj vsaj vemo, kaj je naš “mojster” naredil narobe oziroma kako bi se bilo treba popravila lotiti.

Sedaj pa se naš “mojster” noče več oglašati na telefon, niti ga ni mogoče dobiti kako drugače.

Kaj mi je storiti?Kam ga lahko prijavim? Najraje bi mu odšraufala glavo.

Ali si sigurna, da želiš priviti pravega obrtnika. Kdo je rekel, da je kriv krovec. Če si na novo menjala streho si verjetno naredila zračni kanal, ki se izvede z sekundarno kritino oz. pr. Tayvec folijo. Se pa velikokrat zgodi, da monterji okna ne izvedejo pravilni zaključek ob tej foliji. Lahko da monter knaufa ni dobro izoliral okolico okna in je to kondenz….veliko jih je lahko krivih.

kaj je mojster krovec naredil narobe….. Drugače se pridružujem mnenju tomaža.

No glede na to, da ste verjetno sami izbrali obrtnike imate verjetno račun in kakor mi je znano je na taka dela tudi garancija. Torej?
Pri vgradnji strešnih oken pa je res prav velik problem, saj se ponavadi vsak “majster” izgovarja na drugega. Če pa kaj vem, je pa “kriv” za zamakanje prav vgrajevalec oken!!
Upam, da ste ta čas zadevo že rešili, drugače je bila včeri kriza!

New Report

Close