Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vrtec Ljubljana – Center

Vrtec Ljubljana – Center

Pozdravljeni!

Jeseni bomo vpisali naše nadebudneža (star bo 15 mesecev) v Vrtec Ljubljana-Center poleg Ledina Centra – enota Ana Ziherl. A mi kdo lahko napiše kakšen je ta vrtec in kakšne izkušnje imate z njim. Plizzzzzzz!

Že v naprej hvala,
lp
A.

Jaz sem dve leti nazaj delala v trgovini blizu tega vrtca (pa tudi sicer stanujem v bližini). Tam sem se večkrat pogovarjala tudi z vzgojiteljicami iz tega vrtca in moram priznat, da sem dobila v njem dober vtis. Tudi moj brat je hodil tja (sicer pred 20 leti)in tako on kot najini starši so bili z njim zadovoljni. Jaz grem večkrat mimo njega in zelo sem zadovoljna, ko vidim, da imajo red, vsak ima svojo zobno krtačko, garderobe so pospravljene… Tudi jaz sem se nekaj mesecev nazaj zanimala zanj, saj me je skrbelo, ali so kakšne čakalne vrste za vpis. Vprašala sem preko interneta in odgovor dobila že isti dan (pa sem mail poslala šele okoli 16. ure). Mislim, da tudi to pove nekaj o njem. Meni se zdi v redu – kaj pa ti misliš? In iz kje si?

LP

Živjo, Analina, tudi mi smo našega nadebudneža vpisali v ta vrtec in v ponedeljek začnemo z uvajanjem. Pri vzgojiteljici smo tudi že bili, vtis je dober, samo mislim, da bo jeseni druga vzgojiteljica in se takrat verjetno vidimo. V ponedeljek ti napišem, kako je potekal prvi dan. Pa mimogrede, a si ti tudi iz centra?

nova
Uredništvo priporoča

Obema hvala. Iz centra sem drgač Nataša. Marta super. Malo prej sem imela razgovor s pedagoško. Jaz imam zelo zelo dober vtis o njih. Mogoče bosta pa v isti skupini!!!!

Sama sem imela oba otroka v tem vrtcu. Oziroma mlajši končuje letos, ker gre potem v prvi razred. Moram povedat, da sem zelo zadovoljna s tem vrtcom in tudi ostali starši. Zelo smo povezani, veliko stvari delamo skupaj starši in otroci. Tudi tovarišice so prišle na dom, da so videle v kakšnem okolju živijo otroci. Zelo veliko imajo izletov tudi tistih za več dni. Skratka zelo sem zadovoljna in mi bo kar malo hudo, da se bo to druženje letos zaključilo.

Zelo veliko verjetnost je, da bosta res skupaj. Če sem te prav razumela, bosta imela takrat 15 mesecev, ste potem junijski sončki? Mi smo namreč julijski. Kakorkoli, ti kaj več napišem v ponedeljek.

Super! Samo mi gremo sept. že v šolo. Se je pa pikica imela lepo.

Lp, Yo

Z Yo imava otroka v isti skupini in gre prav tako v devetletko. V ta vrtec pa je pred sinom hodila že srednja hči. Se popolnoma strinjam z Yo. O vrtcu – vse najboljše.
Nina

New Report

Close