Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje srečanje v Šk.Loki

srečanje v Šk.Loki

Lep pozdrav!
Prebrala sem, da bo 21.5 potekalo v ZD Šk.Loka srečanje na temo uvajanja goste hrane. Ali bo predavanje namenjano izključno začetkom uvajanje goste hrane, ali pa bo primerno tudi zame s takrat 10 mesečno deklico?

Imam še eno vprašanje. V lekarni sem kupila javorjev sirup. Ali ga lahko kdaj pa kdaj dam hčerki ali uporabo le-tega priporočate šele po enem letu? Koliko ga lahko uporabljam tudi sama, glede na to da dojim?

Hvala!

Draga Maja,
naša srečanja so vedno namenjena vsem. Na srečanja pridejo tako nosečnice, mamice nekajtedenskih dojenčkov, očku, otroci in tudi mamice nekajletnih otrok. Zato je tema srečanja vedno prilagodljiva in seveda lahko vedno povprašate vse, kar vas zanima.

Žal ne vem, kateri javorjev sirup imate in če misliva enako. Če gre za tisti razredčeni sirup, ki je namenjen shujševalnim postom, potem nisva na enaki valovni dolžini:)

Sama sem vedno uporabljala navaden javorjev sirup Granovita, ki se ga dobi v supermarketih. Javorjev sirup uporabljam namesto sladila tudi v prehrani otrok pred prvim letom.

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>

Maja,
Karmen je že lepo napisala komu vse so srečanja namenjena. Je pa prav ta tema posebej zanimiva za starše večjih dojenčkov in malčkov, saj zajema tudi dojenje ob gosti hrani in podaljšano dojenje. Pogosto pa se ob tem pogovarjamo tudi o dojenju in odhodu v službo. Res pa skušamo, da v vsakem srečanju znotraj ali izven predvidene teme, vsaka mama najde odgovore na vprašanja oz. sliši izkušnje na njej pereča vprašanja.

Lepo dobrodošla, Maja, kot tudi ostali na srečanju LLL Škofja Loka,
Irena

nova
Uredništvo priporoča

Hvala lepa tudi za vaš odgovor. Veskakor se vidimo, ob 16:30 če se ne motim.
V katerm prostoru ZD pa bo potekalo srečanje?
Lp!

Ko boste prišla v ZD bo označeno – skozi glavna vrata (mimo lekarne), po stopnicah navzdol in potem do konca desno. V tem prostoru – v predavalnici – je tudi materinska šola v Šk. Loki.

Veselim se srečanja,
Irena

New Report

Close