Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa za punce ,ki hujšamo,kaj ste po horoskopu?

za punce ,ki hujšamo,kaj ste po horoskopu?

ej punce, kakšna znamenja ste po horoskopu?jaz sem kozorog,ascendent lev,saj včasih rjovim ,rada pa se tudi pustim poležavat nekje na “soncu”,pa da me kdo poboža,lahko tud besedno.rada bi se sončila kot pravi levček v svoji novi podobi ,ki upam da še pride in živahno skakala po višavah kot pravi kozorogec .
ma včasih me mal odtrže s kakimi takimi forami,pomajnkanje OH,hahaha

zdaj bom menjala nik,ker vidim ,da je še ena hana in bom analuka,tako za naprej.

ribi 😉

rakica

nova
Uredništvo priporoča

ribi

škorpijončica 🙂

ribica, ki včasih potone v tolmunčke :)))

Zaenkrat nas je dosti vodnih znamenj.

devica

Devica.

DVOJCEK.(hujsava dva) ha ha LP

Bikica – bojda da so te znane po bujnih oblinah, ker so priznane hedonistke. K sreči pa tudi trmaste (beri: vztrajne), ko je potrebno otresti se rezultatov gurmanskih užitkov.

Preveč nežna ribica:)))

Levinja , ki ve kaj hoče.

Lep dan, Andreja

Bikica s hudinmi rogovi, ha ha ha

Vodnar.Jaz pa sem trdno prepričana, da nebesno znamenje še zdaleč ne pove veliko o človeškem značaju. Poznam kar nekaj ljudi rojenih istega znamenja in nimajo veliko skupnih lastnosti tistega znamenja. Meniim, da človeka ni za oresojat po znamenjih.Saj vsak človek je v sebi edinstven in leponovljiv in nosi v sebi ogromno notranje lepote.Ni pomembno kdo si navzven pomembno je,da izžarevaš notranje bogastvo, ki prihaja ob Boga.

ribi 🙂

kozorog, ascendent kozorog

Škorpijonka, ki zelo redko pa vseeno kdaj tudi piči. Definitivno pa samodestruktivna, kar pripisujejo temu znamenju.

Ribice pravladujemo:)hahahahha

evo, še ena:) ribica:))

New Report

Close