Najdi forum

večerno prehranjevanje

Živjo pupe!

Mene pa zanima, kaj storiti, če te zvečer zgrabi volčja lakota? Ker vem, da ni v redu večerno prehranjevanje, pa še zelo lepo se to pozna na kilogramčkih, kako si pomagati? Kaj ve storite? Včasih si pomagam s čajčki, če se mi lušta. Ampak kaj ko bi raje kaj prigriznila:)

lp

Volčja lakota zvečer je unak, da si čez dan telo prikrajšala za tiste najnujnejše telesu potrebne elemente. Malo pomisli, kako se prehranjuješ pa boš prišla do zaključka, da je to resnica.
Bila sem na tvojem mestu, poiskala sem rešitev, se naučila kako, kaj in koliko jesti in se rešila večernega prenažiranja.

Ciao, Andreja

Se mi zdi, da je pri meni to povezano z dolgočasovnim prakticiranjem tega. Ena zelo slaba navada, ki jo počasi rešujem. Če vsak dan to počneš, si prej ko slej notri in delaš to vsak dan. Sem vidla pri sladkarijah, prav zoprna izkušnja. Poprej jih sploh nisem jedla, potem pa parkrat na teden, dokler ni to postalo vsak dan! Živa groza. Ko sem vidla to, sem jih takoj odstranla, ker so prav nervozno delovale name.
Ma ja, mislim da imaš kar prav, če se čez dan stradaš, telo zvečer kar kliče po hrani. In kaj si ti storila Andreja? Si redno jedla čez dan?

nova
Uredništvo priporoča

Navadila sem se določenih pravil, ki so v bistvu temelj zdrave prehrane. Navadila sem se zajtrkovati, pojem 3-5 obrokov(sedaj kar ostajam na 5), odpovedala sem se sladkarijam zvečer(pojem kaj takega v dopoldanskih urah), popijem pred vsakim obrokom kozarec vode . Predvsem pa zaupam F1, ki ga zaužijem zjutraj in zvečer, ker vem, da mi ponuja vse kar potrebujem.
Prisluhni svojemu telesu in mu daj tisto, kar te ob navedenih navadah še povpraša.

Ciao, Andreja

sama pa sem opazila, da sem bolj lačna, kadar sem utrujena. Enostavno ne prepoznam potrebe po spanju in jo zamenjam s potrebo po hrani…Lahko noč!

Utrujenost je znak, da nekaj delaš narobe. Torej poizkusi jesti hrano, ki te ne bo obremenjevala in seveda jej večkrat ne samo 1-2 obroka. Tako bo zvečer še ostalo nekaj energije za kaj drugega kot samo za gledanje tv.

Lep pozdrav, Andreja

New Report

Close