Najdi forum

Glede na to, da mi tako dobro gre hujšanje, sem se odločila, da odpravim tudi celulit. Kupila sem si proticelulitno kremo, dvajset minut sem stala pri polici s kremami in se nisem mogla odločiti, potem pač zagrabila eno za dva jurja pa da vidimo.

Kakšne so pa vaše izkušnje s temi kremami? Bi katero še posebej priporočile? Mislite, da so tiste drage iz lekarne dejansko kaj boljše od teh cenejših iz trgovin?

Pa še to. Se je katera od vas odločila za odpravo celulita v kozmetičnem salonu? Kakšna je bila terapija, kako dolgo je trajala, je bila uspešna in koliko je stala?

Jaz sem preizkusila celo DOVE kolekcijo za učvrstitev kože, pa mi ni kaj dosti pomagala. Pa povsod mi je puščala mastne madeže.

Mi je pa zelo všeč Garnier – tista rumena roll-on s kofeinom. Ni mastna, se takoj vpije in pomaga!

Mislim, da so v lekarni bolj učinkovite kreme!

V salon nisem šla, nimam še takšne postave, da bi lahko nosila obleke, ki bi odkrile dele telesa kjer imam celulit (rit, bedra, trebuh).

Uporabljam različne kremen največ pa Afroditine. Celulita nimam veliko, zanimivo da imam na vsakem bedru ob strani po eno majčkeno jamico, ki sploh ni tako moteča . Včeraj sem kupila anticelulitni gel Reelle (nemški) od DM.
Bila sem že nekajkrat na linfni dranaži in na vakumskem razbijanju celulita, pa večkrat savna do vratu, pri kozmetičarki…
Morda je vse to razlog, da nimam problema s celulitom.

Pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Saneja, kako pa hujšaš? Koliko časa hujšaš in koliko kg si zgubila?

*Don't be sad, don't cry, I love you, that's why. Don't forget me never and I will be your friend 4ever!*

Jaz sem prav tako uporabljala (pred več kot letom dni) kolekcijo Dove, pa mi kar dobro dela. Kombinirala sem seveda z obveznim menjavanjem tople in hladne vode.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Vstran vržen denar, kar pravijo tudi lepotni kirurgi. vse te proticelulitne kreme so larifari, pomaga kvečjemu masaža 2x dnevno, zjutraj in zvečer, s katero si moraš kremo vmasirat, zdrava prehrana , gibanje in pitje veliko vode

Hujšam po Montignacu, v dobrih 14 dneh sem shujšala z 70 na 66 kg (visoka sem 177). Noge si masiram 2x dnevno. Upam, da bo kaj pomagalo.
Mrzlo/hladnega tuša si ne upam uporabljati zaradi kapilar.

Hojla…

Sem uporabljala že Dove kolekcijo in mi je bla ok. Najboljša pa se mi zdi krema od VISHY-ja, ki jo dobiš samo v lekarni za malo več kot 5 tisoč.

Jaz sem jo dobila enkrat za darilo in definitivno pomaga. Pomojem pa da bi najbolj pomagalo, če bi jo uporabljali skos.
Ker ko enkrat prenehaš mazanje s kremami…. je zopet vse po starem.

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Drugače pa, če bi imela denar bi se vsekakor posluževala Vishijeve kreme.

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

jaz pa zelo priporočam od J*U*S*T -a gel. sem kar nekaj celulita zgubila pa ni bilo potrebno kaj dosti masirati. toliko da se krema vleze.

Hojla…

Mi smo pa kupovali od Justa marsikaj … pa me zanima kaj se je sedaj s tem Justom zgodilo.
Naša agentka je kar poniknila enkrat in ne duha ne sluha več od nje.
Torej kako prit do Justa?

Kolk pa je tale krema za celulit pr njih?

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Moje mnenje (in poznam še veliko ljudi, ki to mislijo): vsaka krema je dobra če jo uporabljaš redno in masiraš. Vsekakor ti niti draga Vichijeva krema ne bo pomagala, če jo boš kupila, 2 x namazala in potem samo še gledala- ali ona tebe.
To povem iz lastnih izkušenj. Jaz se zaženem, par tednov mažem, potem pa se mi kreme tam nabirajo in lovijo prah. Ne vprašaj kdaj sem jo zadnjič uporabila, niti kak losijon za telo.

Verjetno je v boju proti celulitu pomembno tudi, kaksen tip celulita imas, se pravi, kako resno je stanje. Jaz sem jih na vprasanje, kaksno je moje, enkrat slisala, da je treba spehek in celulit locit. Sem to vzela za kompliment 🙂 No, meni se zdi, da ga imam bolj tip 1.
Ko potem pogruntas vse na sebi, treba v boj, oborozena z informacijami. Cel kup jih je vsepovsod, tudi na internetu, samo zbrati jih je treba, prouciti pa sfiltrirati in zorganizirati. Potem pa rezim, ki ni samo redno mazanje, ampak tudi pitje zadostnih kolicin tekocin, pa se lotit se prehrane in skodljivih razvad:)
Ko gre samo za kremce, je bila meni tudi vsec ena Vichyjeva. V bistvu je slo za brezbarven gel, ne vem, kako se mu je tocno reklo (nekaj z block…). Uporabljala sem ga pred dvema ali tremi leti, kupila sem ga v lekarni, takrat je stal okoli stiri tisocake. Resnicno redno sem se mazala tri tedne do en mesec in bila zadovoljna z rezultati.
Zdaj sem sla spet po nakupih za kremo za ucvrstitev koze. Stala sem vsa zmedena pred tisto polico, potem pa za malo manj kot dva tisocaka kupila domac Amai bodyaction. Gre bolj za belkast losjon, je prijetno mazav, vpije se sicer ne po sekundi, ampak ni problemov, da ne bi mogla cez par minut hlac nase navlect (ne vem, koliko minut:))), pa ima hladilni ucinek (nekatere kreme imajo toplotnega), kupila sem ga v klasicni trgovini. Tezko se kaj recem o njegovi definitivni ucinkovitosti, ker nisem bila dovolj striktna pri mazanju. Je pa vseeno koza ze bolj gladka na otip.
Tudi jaz mislim, da je (predvsem) pomembno predvsem to: (katerokoli) kremo proti celulitu ze uporabljas, jo moras redno, pa jo pravilno vtirati (ne z dlanjo, ampak s prsti, dovolj energicno, s kroznimi gibi, pa mene so ucili, da naj bi bili masazni gibi usmerjeni proti srcu, ne stran od njega).
Aja, pa sama tudi sicer uporabljam losjone za telo, se posebej pozimi, ko mi centralna kurjava skoduje.

Živjo!
Kreme sicer pomagajo omiliti izgled kože, a ko se nehaš mazati je lahko celulit viden še enkrat bolj. Zato jaz za kreme ne dam tolarja več. Sem pa letos šla na terapijo z vakumom. En obisk traja pol ure in stane 6000 sit (Gorenjska, v LJ je dražje). Obdelala mi je celo telo (noge, rit, trebuh, roke) in po desetih obiskih sem imela celulita vsaj enkrat manj, pa naj povem, da ga imam kar veliko (genetika, kilogrami, KT). Zelo sem zadovoljna. Res pa je tudi, da se veliko ukvarjam s športom, pila pa sem tudi veliko vode.
lp

Za odpravo celulita zelo veliko zveste na spletni strani http:// http://www.kremca.net ,poglejte si spletno stran in se prepričajte.

saneja!

probala sem že ogromno anti-celulitnih krem. najprej razlika med tistimi, ki jih kupiš v lekarni. kupila sem vichy-nezadovoljna, hitr jo zmanjka, poleg tega sploh ni nč kej tazga. najbolj sem bila zadovoljna s kremami GUAM, kupijo se v milerju. kupila sem si eno proti celulitu, je super, ni v obliki gela, ampak kreme, kar je bolje, saj zadevo malo bolj vmasiraš v kožo, kar je tudi bistvu. dobra je tudi tista za trebuh, ki deluje na toplotnem učinku, pospeši prebavo in krvni obtok, in ne se ustrašit, koža res rata rdeča, zjutraj pa je čisto mehka. sedaj upobljam kremo proti celulitu od avona, in sem zelo zadovoljna z njo, je že druga. lepo, ravno prav mazljiva in koža je fantastična. o nekakšni izgubi celulita pa žal…odvisno zdaj kakšno stropnjo celulita imaš.

šla sem pa tudi h kozmetičarki. mama tudi. mami je dopolnila 50 in je imela (ima) po nogah kar precej celulita. tam sva hodili na tisto blazn bolečo terapijo, s tako kupolco ti vleče po nogah gor pa dol in blazno boli, ampak učinkuje. potem po tem še limfna drenaža. priporočali so meni 8, mami 12 terapij. mami je šlo fuuuuuuul stran, res, prej se je pomarančasta koža prav vidla, sedaj bolj malo, relief je zlo ublažilo. pri meni pa…pha, prvo kot prvo sem šla samo na 5 terapij, ker mi je blo predrago (bilo je 6000, z obema terapijama, kar je glede na drugje ugodno)…tko da mislm da je to kr fajn, če je cajt in dnar.

od dove so dobre kreme za učvrstitev, od afrodite cekropia in cimetov gel sta ok, ampak zelo mazljiva, tko da si kože (če že nisi ful zavzet za to) ne zmasiraš….kaj še, guam sem omenila, vichy tudi, avon tudi…to je to no. nobena krema pa ne bo dobra če je ne boš uporabljala redno in z nekaj minutnim utrjevanjem in pravilnim mazanjem-navzgor, močno pritisnit, od kolena proti bokom, naravnost ali v krogih.

srečno,m.

Carpe diem

Živjo, če smem vprašat kje pa je blo to 6000. Jaz sem namreč samo za endermologijo plačevala 8000 (res boli kot hudič), pa ne duha ne sluha o limfni. Sem pa iz LJ

Lp Taja

že tule mava razliko, jaz sem iz novega mesta. poleg tega je bilo nekaj ceneje ker sem vzela uno boleco zadevo v kombinaciji z limfno drenažo, poleg tega pa tudi to, ker sem vzela več terapij, ene 5 al 6 se mi zdi, in je bla ena pol zastonj in pol če vse skombiniraš dobiš to ceno. sicer se pa že tako cene (sem iz novega mesta, ampak sem študentka in sm v lj) fuuul razlikujejo med nm in lj.žal.

papa,m.

Carpe diem

Drage moje, tale boleča zadeva je vakum. Meni so v kozmetičnem salonu povedali, da te niti približno ne sme boleti, saj to ni zdravo, poleg tega pa se ti lahko naredijo črnice. Moč vakuma ne vpliva na učinek. Mene skoraj ni bolelo, razen na predelih, kjer je celulia več. Učinek je bil pa enkraten. Plačevala pa sem 6000 za pol ure vakuma (celo telo).
LP

Mažem se z geomar kremo zdaj že 10 dni. Ne morem verjet, kako se pozna! Res je, da do zdaj nisem nobene kreme uporabljala 2 x dnevno, s tole pa se masiram kot treba. Koža mi je postala napeta, nekaj jamic je že izginilo.
Sicer pa ne vem, v kakšni fazi je moj celulit, imam ga odkar se spomnim, v zadnjem letu, dveh, pa je postal hudo viden še spredaj po stegnih. Saj jaz tudi ne verjamem, da je finta v kremi, bolj kot to zdrava prehrana, gibanje + masiranje.
Kreme mislim da imam še za kakšnih 5 dni – mater so lopovi, na kremo napišejo, da bo učinek viden čez 4 tedne, pol ti je pa po dveh tednih zmanjka!
Mislim, da bom kar še eno tole kupila, potem pa kakšno od vaših priporočil.
In čez kakšen mesec – dva, ko bom do takrat sama naredila vse, kar lahko, grem v salon na kakšno terapijo.

New Report

Close