Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa B dan: kosilo meso, večerja tune?

B dan: kosilo meso, večerja tune?

Samo nekaj me zanima. Jutri imam beljakovinski dan. Za kosilo bom imela piščančje meso v koščkih skupaj s praženo zelenjavo (bučke, korenček, koleraba, cvetača, brokoli in začimbe + parmezan) in zraven paradajz solato. Za večerjo ne jem polovico tistega kar za kosilo ampak kaj drugega od jedi, ki spadajo na določen dan in sem si mislila privoščit eno Safcol tuno v konzervi (185g) in zraven spit 2dcl mleka. Je tak jedilnik ok za beljakovinski dan?
Hvala!

Seveda je, pa dober tek!

Pozdrav

Mislim, da bi morala črtat tisti parmezan in mleko.
Če naj ne bi mešali beljakovin med seboj….

LP

Jaz tudi mešam pa je vse OK, tako da se mi zdi tvoj jedilnik zelo v redu. Še celo kruhu si se odrekla:)

v knjigi jasno piše, da ne smeš mešat različih beljakovin med sabo, kar pomeni mleko in sir ne gresta skupaj z mesom, in ko ješ jajca, ješ samo jajca. tako pač je…sicer pa vse je odvisno od tega, koliko želiš shujšat, če je tvoj cilj 5 kilogramov recimo, potem ni v tvojem jedilniku “nič narobe”. Če pa je tvoj cilj 20 kilogramov, potem pa na žalost…bolj stroga pravila.

Najbolje je, da vsak sam ugotovi, kako je v redu zanj. Jaz mešam hrano (različne beljakovine), pa mi gre super dol.

saj pravim vsak po svoje….v knjigi so pač taka navodila.
mia koliko pa si šla dol? že končala z dieto?

Ah to res ni preveč za komplicirat. Dokler so taki “grehi” v mejah normale se ni preveč za sekirat. Obrok ki si ga pripraviš ti mora biti tudi dober, saj le tako zdržiš dieto dalj časa.

LP

Hvala za mnenja, glede parmezana pa naj povem, da sem dobila idejo v Rinini knjižici, kjer je en recept z piščančjim mesom in parmezanom.

Ah kje, ravno dobro sem začela, danes imam 12. dan, na tehtnici pa 3 kilograme minusa in super počutje. Res pa, da pojem veliko več kot dva kosa sadja na dan in ne jem isto za kosilo kot za večerjo.

kot sem že rekla jaz se mešanju različnih beljakovin izogibam..je pa res, da je v knjigi tudi recept za OH dan, testenine z pestom- in v pestu je parmezan.

v prvem mesecu sem jaz imela 2kilograma minusa na teden, potem pa malo manj, upam, da bom do konca diete (začetek avgusta) shujšala 20 kilogramov….
držim pesti…

New Report

Close