Najdi forum

Pozdravljeni!

Jaz imam pa eno vprašanje. A je že kdo hujšal z zeljno juho? Meni se namreč ta vaša 3md ne zdi preveč fajna. Zakaj toliko govorite samo o tej dieti?
Slišala sem, da je hujšanje s to zeljno juho baje zelo učinkovito. Dajte kaj povedat tudi o tem. Rada bi namreč shujšala za kakih 5-7 kilogramov, pa zdaj iščem ustrezno dieto.
Prosim, povejte mi mogoče kakšen recept za to juho , ali kaj podobnega.
Hvala vnaprej

joj joj joj…

joj joj..

sej je kul, vsak ma svojo glavo. ampak 3md se ti ne zdi fajn, zdi se ti pa fajn dieta, kjer 1 tedn al ne vem točno kok časa jovo na novo ješ juho. hihi.

ti kr probaj. seveda je dieta učinkovita, če pa ves čas ješ vodo z zelenjavo (zelje ima malo kalorij). seveda. evo jaz ti obljubim, da boš shujšala, če se boš držala te diete. obljubim.

recept je pa definitivno tut na forumu. uporabi iskanje…

veliko sreče pri hujšanju… 😉

od kdaj je pa zelje tok fejst redilno? to pa ne bo držalo ;;;

nova
Uredništvo priporoča

Moja sestra je enkrat hujšala s to juho, pa je skoraj skup padala!

Jaz imam izkušnje z juho. Z njo sem pred nekaj leti shujšala skoraj 20 kg. Ko sem se začela res totalno brez kontrole prehranjevat ..sladkarije in podobno sem dobila nazaj kakšnih 5. Več pa ne. Jaz dieto priporočam!

Jaz sem pred 2 mesecema začela z zeljno dieto, blekkk…. 14 dni sem jedla samo zeljno juho, še tiste zadeve ki jih lahko zraven ješ sem izpustila, pa sem shujšala samo cca 1-2 kg, matrarija brez veze. Potem pa sem prešaltala na 3 md, pri kateri jem raznovrstno hrano in sem v 1 mesecu shujšala 5 kg. Zdaj se pa sama odloči!
Lp in s-mejte se!
Iris

Tudi o zeljni juhi smo že veliko govorili. Recept lahko pobereš na spletu, ali pa si ga prilagodiš. Glavna sestavina je zelje, pa čebula, paradižnik, korenje in zelena, lahko pa uporabiš tudi drugo zelenjavo, razen stročnic in krompirja. Pa seveda začimbe po želji, vegeto in NIČ maščobe. Jaz sem jo ponavadi zmiksala v gosto kremno juho. Če imaš rada zelenjavo ti bo všeč, sicer pa se jo boš hitro naveličala.

LP!

saaara – napisala sem, da ima zelje malo kalorij … ne veliko.

torej zeljna juha (u bistvu je zelenjavna) … kot edini obrok (večkrat na dan) več dni skupaj – pomeni zelo mali kalorični vnos na dan – torej jasno, da boš shujšala. ampak nekoč boš mogla jest še kej druzga … tu se zna pa zakomplicirat 😉

Jaz sem s to dieto lani v avgustu, v dobrem mesecu izgubila 10kg, juha mi je bila dobra in se mi ni uprla. Včasih sem dodala malo jogurta, ali jabolčnega kisa, ali posipala z lanenim semenom, ali dodaš različne sveže začimbe, tako da spremeniš okus, da se ne naveličaš. Meni je dieta ok, sem pa do decembra dobila vse nazaj.
Če ti ni do 3md, potem se kar odloči za zeljno, če se držiš točno kot piše kg grejo dol, potem pa kako jih obdržati, saj veš, paziti je potrebno.
Jaz jo pred septembrom, ko grem na morje zagotovo še malo poizkusim, vsaj za nekaj dni.

Veliko uspeha!

Tudi jaz sem že probala zeljno juho. Prvi dan je full dobra, drugi dan še tudi, tretji že malo manj, četrti dan sem jo na silo jedla, peti dan pa “čez govejo župco je ni”.

Odloči se pa sama!

lp
G

Jaz že tud nekaj časa hujšam z to juho(jaz imam sicer kupljeno – diEta)in mi je čist ok….pa ni res da moraš jesti samo to juho…svetujem ti da si prebereš na Etini strani nekaj o tej juhci…je tudi napisano kaj se je zraven kateri dan.
jaz osebno jem vse,ponavadi zraven jem kruh pa gredo kilce vseeno dol in do zdaj kr uspešno…na začetku sem v prvem tednu shujšala za 4kg(vrjetno je bila sama izguba vode)ampak je bilo vseeno super in sem dobila zagon še za naprej!
Želim ti velik sreče!
pa pa

Tudi jaz si občasno skuham to juho (kao neko izpeljanko). Imam jo za većerjo in drugi dan za malico, del dam zamrzniti in tako čez kak mesec dni ali več to ponovim. Pa opet jovo na novo. Zato, ker mi je preprosto povedano dobra- tako na svete cajte.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Jaz imam to juho vsak dan pri kosilu kot juho, potem pa jem kar pač skuham. Včasih si jo privoščim tudi zvečer, če me zagrabi lakota.
Sicer pa se z dodatkom različnih začimb zadeva da kar spreminjat, da ni preveč “dolgočasno”.

Tudi pri meni je zeljna juha vsake toliko časa dobrodošla.Tako bo tudi od jutri naprej in sicer en teden potem bom pa začela s 3MD.Marika prosim če me vpišeš v statistiko
30let
1,65
78kg

Vpisano; pa srečno. Se slišimo.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

New Report

Close