Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Trije otroci in vaša starost

Trije otroci in vaša starost

Razmišljava o tretjem otroku, stara sem 37 let, punci pa 5 in 3.
Zanima me vaša starost in starost vaših treh otrok. (Ali je pri mojih letih to že ful pozno?)
Hvala in lep dan.

Konec maja bom dopolnila 34. let. Imam tri otroke: Luka (ki bo konec maja star 7), Najo (4 leta in pol) in Jaka (skoraj 21 mesecev).

Star si toliko, kolikor se počutiš, jaz sem še vedno pri 25-tih, he, he…

Draga Helena, kar pogumno!!!!!!!!
Nikoli ni prepozno!
Srečno!

Moja starost: 37, otroci 16, 13, 12.
Res ne vem, zakaj bi bilo pri 37 letih prepozno. Kar pogumno!
LP
L

Stara bom 37,otroci 10,8, 4.5 , 2.5 let, 9 mesecev.

Seveda ni pozno, imam 36 let, otroci 11,4.5,1.5, Kolegica bo stara 39 pa pričakuje 4 – tega

Jaz sem stara 36 let, moji hčerki 15 in 9 let ter sinko 16 mesecev. Star si res toliko kolikor se počutiš. Jaz z najstarejšo lahko nakladam po njeno ali pa z najmlajšim čebljam po njegovo.
Sonja

Helena, ker to ni tvoj prvi otrok, tvoja starost še ni nič posebnega..
Če sta le pri volji in imata dovolj energije, ter seveda željo, potem pa le.

Veliko užitkov!

Jaz imam 36 let ter enega otroka, ki bo kmalu dopolnil 11 let. V kratkem pa pricakujemo drugega. Sama sem se z lahkoto odlocila za to nosecnost, moz je imel malo pomislekov. Izkoristila sem vse teste, ki pripadajo nosecnicam v teh letih in ni mi zal. Res je tveganje malce vecje, vendar pa sedaj bolj sprosceno cakam na naso puncko.

Jaz bom letos stara 33 let in imam tri punce ( Teja 7 let, Tina 4,5 in Anja 3 mesece.
Mislim, da za tretjega otroka nisi prestara, če si se zanj odločila pa vseeno
ne čakaj predolgo.

Le pogumno in lep dan

Pozdravljena!
Letos bom stara 39 let, pa sem pred 8. meseci postala tretjič mamica. Starejši dve punci sta stari 10 in 6 let – kar velike razlike torej, ampak mi veliko pomagata, nikoli ni bilo nobenih ljubosumnih izpadov, ker sta si obe blazno želeli bratca. Zdaj ga imata, jaz pa na tretji porodniški uživam tako kot še nikoli, ampak kaj ko se že bliža h koncu…
Kar pogumno in veliko sreče!

Ravno sedaj sem zanosila.Stara sem 36 let.Imam že dve deklici, 9 in 14 let.
Nikoli ni prepozno. ALENKA

moja bivša sošolka ima 3 otroke (1,3,5 )in bo stara 29.

Živjo, stara sem 29 let, konec leta se bo rodil ta tretji(a), starejša dva pa bosta stara 2 in 4 leta!
Helena

starost: 35
otroci : 12, 10 in čez dva meseca tretji

38 let, trije otroci – 14,5, 12,5, 2,5. Če bi imela tretjega prej – (vsaj tri leta), bi bilo še bolje. Vendar me takrat nobeden – tudi mož – ni mogel prepričati za tretjega otroka; ne, ne bom, nočem, nikoli več, mi je prelepo… Vendar mi je zdaj lepše.

New Report

Close