Hujšanje

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

3md-kosilo-večerja

Default avatar
Danes je zame beljakovinski dan. Do sedaj sem gledala, da sem vedno jedla enako za kosilo in večerjo. No danes to ne bo šlo, pa me zanima kako ostali prakticirate te zadeve. Večerjate "ostanke" od kosila ali jeste tisto kar sodi v okvir dovoljenega za tisti dan.
NPR. za kosilo kotlet, za večerjo pa jajca
Default avatar
To, da bi za kosilo meso, za večerjo pa sir ali jajca, to glih ne počnem, je pa res, da če sem npr. za kosilo puranje meso, ni rečeno,da ga bom za večerjo tudi. Ponavadi zvečer pojem kakšno ribico ali podobno.

Na Š dan tudi ni nujno, da bom enako kot za večerjo, na OH pa se itak ve, da je večerja slastna :))

Lep dan!!
Default avatar
No jaz sem se od začetka (4.1.) dosledno držala iste večerja kot kosilo, le manj-seveda za 1. in 2. dan. No pa sem bila kar uspešna (-8kg), sedajko mi volja popušča in kg stagnirajo pa že razmišlam kaj pa to, kaj pa če bi to.... N, kakšen pa je tvoj uspeh s tem načinom prehrane??
Default avatar
No jaz sem se od začetka (4.1.) dosledno držala iste večerja kot kosilo, le manj-seveda za 1. in 2. dan. No pa sem bila kar uspešna (-8kg), sedajko mi volja popušča in kg stagnirajo pa že razmišlam kaj pa to, kaj pa če bi to.... No, kakšen pa je tvoj uspeh s tem načinom prehrane??
Default avatar
Hja, sem šele od 07.02. na tej dieti.
Izgubila sem nekaj kg, največ pa je šlo v cm dol. Jaz ne dam veliko na kg, bolj zaupam centimetrom ;)

Ti bodo druge povedale, ki so že preva izvedenke in imajo prenekatero izkušnjo za sabo.

Lahko pa malo prečekiraš forum. Prepričana sme, da boš našla prenekatero koristno stvar.
Default avatar
barbi1 tudi jaz hujšam od 8.1. pa sem že malo grešila. Izgubila sem 3kg.
Default avatar
Hojla ....

Pri meni je tako, če skuham toliko, da mi ostane še za večerjo potem jem to še za večerjo.
Če grem kam ven na kosilo pa za večerjo pojem kako solato ali pa tudi kakega jajčka. Pri mesu je ponavadi tut tako, da če ga jem za kosilo mi je preveč, če bi ga še za večerjo - ga ne prebavljam ravno najbolje .... za večerjo pa si naredim kako solato npr. kumare z jogurtom ... NJAMI...

Pri škrobu pa tut odvisno, če delam kako juho ali miništro jo naredim malo več pa jo imam še zvečer, če jem kromir si ga naredim sproti ...

Jaz jem po potrebi in tako kot mi paše... a v okviru dovoljenega :D
(no kdaj tudi ne :D)

Lp sonček
Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic