Najdi forum

Ali se na beljakovinski dan lahko jedo sojini polpeti?Hvala za odgovor.A mi lahko kdo napise kje naj najdem o vegeterijanstvu v 3md?

Sojini polpeti se lahko jedo, za tisto drugo pa ne vem.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

Hvala.Brala sem enkrat na tem forumu o tem pa ne najdem vec te teme.

Ali imate v mislih tiste sojine polpete, ki se kupijo že pripravljeni, ali pa jih naredite same?
Glede tistih iz škatlice, bi bila jaz bolj skeptična, po moje imajo primešane sumljive sestavine, če pa jih znate pripravit same, vas prosim za recept.

Nikoli ti niso dane sanje, ne da bi ti bila dana tudi možnost, da jih uresničiš.

Se popravljam.
Veliko jih je tudi sojine polpete, ne vem pa koliko so v skladu z tistim mešanjem beljakovin. Se ne spoznam na to Moje osebno mnenje je pač, da so to nekakšne zapovedi, ki pač ljudem pomagajo pri redu in ohranjanju ravnovesja. Drugače pa so beljakovine skoraj vsak dan prisotne (v mleku npr.), pa zadeva vseeno funkcionira. Tudi v testeninah je jajce.
Drugače se za lepek lahko uporabi tudi voda in moka, samo meni to ni preveč všeč, pa še dokaj lomljivo je.

O sojinih polpetih je govor na dnu te strani.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika

New Report

Close